Adelaide United vsadí do žebříku A-League, zatímco soupeři vpadnou

Nekvalifikovaný Adelaide United vyskočil ze šestého na třetí na tabuli A-League poté, co přišel zezadu, aby získal 3-2 vítězství nad Central Coast v Gosfordu. Volný kop Isaias zrušil Mariners Hráč Fabio Ferreira je první poločas, před Bruce Djite a Stefan Mauk zapečetil vítězství pro Reds prodloužit jejich neporažený běh na 11 zápasů. Adelaide brankár Eugene Galekovic foukal Josh Bingham střílel v umírajících sekundách úrazu čas, aby nám Mariners záblesk naděje.

Ani čtyřhodinové odložení kvůli extrémnímu teplu by mohlo vyrušit nejteplejší tým v soutěži. Když termostat stoupal do v polovině 30.světí, FFA odstrčil čas kick-off od 15:00 do 19:00, kdy teplota jejich vlhké žárovky se vrátí pod 28 stupňů. Při startu se skromným davem 5.096 v přítomnosti, bylo to bezpečné 27.Victory a City co-hvězda v pulsující 2-2 Melbourne derby | zpráva o přečtení Čtěte více

Nádech déšť nemohl zabránit tomu, aby se formovaní Reds dostali do střetu s názvem, přeměnili své dominantní postavení na druhou polovinu gólu a posílali domovskou stranu na poslední místo. p>

Liverpoolská legenda Luis Garcia, ve svém prvním startu pro centrální pobřeží, byla do značné míry neúčinná – přerušila řadu příležitostí spojit se s Ferreirou – a byla odložena na hodinu.

Rozhodčí Jarred Gillet nastavil tón brzy, blikající žluté protihráčům Dylanovi McGowanovi a Jacobovi Poscolierovi v prvních pěti minutách pro samostatnou hru.

Návštěvníci byli první, kdo se usadili v rytmu a měli mít první gól když se Bruce Kamauovi podařilo dostat dlouhý míč přes jeho postupující Paul Izzo, ale obrana se vrátila zpět včas. Neodolatelný Adelaide měl míč na řetězec, dvakrát nastavil šance na Djite a také to, že Jordan Elsey se snažil na dlouhou vzdálenost odrazit.

Měli celkem šest s v prvním poločase samotný, včetně Cirio, který chmýřil z Carrusca ostrého čipu. Ale navzdory rozdílu ve vlastnictví – domácí strana byla omezena na pouhých 35 procent míče v prvním polovina – šestý gól sezóny Ferreiry byl rozdíl v hlavní přestávce. Návštěvníci nakonec vylosovali Isaiasovu křivou volnou kopu a chytali pomalu na nohu Izzo v 54. minutě.

Námořníci náhradníků Francesco Stella měli pozdě šanci na vyrovnání, ale vystřelili mocný výstřel přes bar před tím, než měl Mauk spoustu času, aby Craig Goodwin ztratil kříž ve zranění.Facebook Twitter Pinterest Blake Powell z Phoenixu, (centrum), blahopřeje Dylanovi Foxovi poté, co zaznamenal svůj čtvrtý gól během 19. kola A-League mezi Western Sydney Wanderers a Wellington Phoenix.Foto: Dan Himbrechts / AAP

Dříve brilantní Blake Powell vystřelil ve čtyřech gólech, aby trestal ztracené zapalování Western Sydney 5-2 a zastavil vysokou letadlo A-League,

Pouze vážná nehoda měla zabránit Wanderers z likvidace bojujícího Phoenix na Pirtek Stadium. Ale Tony Popovicové muži nemohli vytáhnout z plochého střemhlav proti prudce Phoenix, kdo že po devíti neúspěšných utkáních vynesl výraznou čáru v písku. Ačkoli oni měli potíže s lidmi Ernie Merrickové, kteří šli dopředu, trvalo 18 branek na branku pro 75. minutový výkřik Mitcha Nicholsa, aby je vložil do výherního listu, předtím, než Mark Bridge vyčistil sekundu se šesti minuty na hodině. Nestačilo zastavit titulní soutěžící, kteří připustili nejvíce gólů v historii mladého klubu. Brisbane Roar záchranný bod v remíze proti Newcastle Jets Přečtěte si více

Soutěž se sotva začala před návštěvou na Novém Zélandu rs měl Wanderers na zadní noze. Do čtyř minut dole, Tom Doyle je nádherný kříž byl více než vyrovnal Powell potápěčské hlavičky rovnou přes Andrew Redmayne.

že Wanderers nemusel spoléhat na to, že fanoušci se špatným vítězstvím při této příležitosti ztratili tři body. Romeo Castelen hodil míč do bočního okraje, ale “Nichols zachytil konec holanďanského kříže a poslal míč jedním dotekem k Dario Vidosicovi, jehož brankoviště bylo skvěle zachráněno Glenem Mossem.

Bridge by si zoufale přál, aby neposílal hlídku, protože by to snížil o dva ranní momenty později. Doyle letěl po levé straně a našel Hamish Watsona, který už je krabička přitlačila k Powellovi další instinktivní levou nohu, která zbyla Redmayne bez šance. Kdyby se Powell spokojil s tím, že by nikdo nikdy neměl rád ve známosti, vzhledem k dokonalosti, kterou dodal. Když viděl dlouhý míček přicházející na pravé křídlo, 24-letý se vrhl a vzal jediný dotek se svou pravou botou, ve špičkové povrchové úpravě, která byla zkosená kolem a zastrčený uvnitř zadní post. Po přestávce, Powell udeřil čtvrtýkrát ze stanoveného kusu, aby se stal jen pátým hráčem, který získal čtyři v A-League utkání, se připojil k Alessandro Del Piero, Besart Berisha, Archie Thompson a Shane Smeltz. Ale jeho hrom byl odnesen, třeba jen na chvíli, o čtyři minuty později, když Nichols narazil na dlouhý brankový úhel, který dopadl do horního rohu. nechal nevěřící Moss proklínání.

Gloveman byl ještě více frustrovaný, když se na druhém boku přešlapoval jiný kolem něj z ušlechtilého průchodu Jaushua Sotirio.

Porušení bylo krátkodobé. p>

S jednou minutou pravidelného času odešel, mladý center-back Jonathan Aspropotamitis dostal rovnou červenou kartu, aby chytil košili ex-Wanderer Kwabena Appiah.

Michael McGlinchey chladně dresoval domů následující trest.