Christian Eriksen se zdvojnásobí, když je Spurs snadný k vítězství proti Sunderlandu

Předtím, než začal tento zápas, Sam Allardyce řekl, že Tottenham neměl touhu vyzvat na titul, přestože zaostával a tváří v tvář impozantnímu výkonu brankářky Jordana Pickforda ukázal, jak pohodlně vyhraje, když ne. Christian Eriksen skóroval dvakrát, ale oba góly nesly vítězství, zatímco Mousa Dembélé a Harry Kane potrestali Sunderland dále poté, co Patrick van Aanholt posadil tým Allardyce do čela. Mauricio Pochettino je strana dobře reagovala z midweek porážky Leicester a oni nepochybně řídili tok této hry po celém.

Pro Sunderland, kdo zůstane v dolní tři, to byl příběh dvou ligových debutů.Pickfordovo, přestože připustil čtyři, byl vynikající, ale to nemůže být řečeno za náhradníka Jan Kirchhoff. Německý obránce ztratil důvěru, když se Eriksenův 25-yardový výstřel odklonil od nohy a přetočil přes Pickford, než připustil zbytečné pozdní penalizaci. Sunderland byl ponechán ruing skutečnost, že Lee Cattermole mohl svazovat míč do své sítě krátce po otvíráku Van Aanholta, což Eriksenovi umožnilo vyrovnat se bezprostředně po několika fretifikovaných minutách. Kdyby se drželi až do poločasu s vedením, odpoledne by mohlo být jiné.

“Bylo to velmi důležité vítězství, dobrá reakce,” řekl Pochettino. “Jsem velmi šťastný, protože bylo důležité po Leicesteru získat tři body.Je brzy začít hovořit o titulu, musíme se hodně naučit a zlepšit hodně.

“Ale musíme tvrdě pracovat. To [title talk] začíná, když máte deset, devět a osm her, dokud nedokončíte ligu. To je realistický okamžik, kdy můžete začít o tom mluvit. “

Věci nezažily až do okamžiku, kdy se Van Aanholt dostal do úvodního cíle. Do té doby dominovali Spursové, ale vytvořili málo, s 70% vlastnictví v první polovině, přesto z velké části frustrovaní. Pochettino udělal tři změny na straně, která ztratila Leicester, Dembélé se vrátil do středu a oba se změnili.

Stávka Van Aanholta byla cílem z nic jiného, ​​než nic dobrého.Žádný tlak nebyl kladen na Adam Johnson a hráč Sunderland přeskočil přes obranu Spurs, chytil Dele Alli off-guard v pravé plné-back pozice a Van Aanholt běžel na to předtím, než skončí kolem Hugo Lloris u jeho blízko post .

Sunderland oslavoval, ale fanoušci netančili déle než o dvě minuty později. Spurs se vrátil zpět přes Eriksen, jehož cíl zakrýval manické období po hodně hojnosti.

A slick výměna průchodů znamenala, že Kane mířil na branku, ale jeho výstřel byl dobře zachráněn prudkým Pickfordem. Nicméně, s brankou z jeho čáry, Eriksen následoval s výstřelem do země, že Cattermole pravděpodobně vyříznout.Bohužel pro kapitána Sunderlandu ho klidně opustil a on mohl jen neohroženě odklonit míč do sítě. Allardyce, který šel do obrany pěti mužů ve druhé polovině, řekl: “Když jsme šli za sebou otevřeli jsme se příliš mnoho. Soupeři jsme dovolili, abychom se dostali do hry a hrali tam, kam chtěli: kolem nás a přes nás místo toho, abychom byli pevnou a kompaktní jednotkou, kterou jsme měli až do druhého cíle. “

Na Pickfordu dodal: “Zachoval se dobře. V této sezoně by nemusel hrát příliš mnoho her, protože Vito Mannone udělal fantastickou práci. Zbytek týmu do 65 minut dělal správnou práci, ale v posledních 20 neúspěšně selhal. “

Vedení bylo převráceno 14 minut do druhé poloviny.Pickford zachránil dobře od Kane a z výsledného rohu brankář Sunderland udeřil od Danny Rose kudrnatý výstřel. Nicméně míč klesl na Dembélé na okraji pokutového území a belgický střih dovnitř na levou nohu a vyrazil do levého dolního rohu.

Věci skončily brzy později. Po dalším období trvalého držení Eriksen získal míč na středovém poli a zhodnotil jeho možnosti. Nebylo to tak hodně, 25 metrů ven, nechal jít a rozhodl se od Kirchhoffa, vyklouzl přes Pickforda a pohlédl na levou ruku. V 79. minutě šel Kirchhoff v pozdní Rose a připustil jasný trest dovolovat Kane dokončit comeback.Tottenham 4-1 Sunderland: Premier League – jak se to stalo Přečtěte si více