Claudio Ranieri chce, aby hvězdy Leicester City zůstaly na dlouhé trati

Leicester se chystá do pondělního nočního setkání s bojujícím Newcastlem, protože bude vědět, že bude nadále v Premier League, i když v neděli porazí Tottenham spodní stranu Aston Villa. Ranieriho strana vedla závod o titul téměř každý týden od vítězství 3-0 v Newcastle na konci listopadu a nyní je devět zápasů od toho, co by byl první klubový titul nejvyššího letu.

p> Je to míra, do jaké míry jeho strana přišla, že italista byl nucen odhodit fámy spojující jeho playmaker Riyad Mahrez s přesunem k evropským šampionům v Barceloně na jeho předzápasové tiskové konferenci.Ale i přes Alžírsko, 19-gólový Jamie Vardy a defenzivní záložník N’Golo Kanté patří k těm, kteří pravděpodobně budou v sezóně letních transferů v několika klubech, Ranieri je přesvědčen, že je může držet.

“Myslím, že hráči chtějí zůstat tady. Jsem velmi jistý. To je můj nápad, “řekl. “Mluvil jsem s nimi před nějakou dobou. Řekl jsem: “Budujeme velmi dobrý tým”. Mluvil jsem s každým. Mohou být s námi velkým hráčem, mohou se s námi zlepšit. Pokud změní tým – moje zkušenost jim říká: “Dobře, jste velmi ambiciózní, ale pamatujte si, že Leicester bude ve velmi vysoké pozici. Jdeš do jiného týmu, nevím co se stane. “” Na otázku, jestli by myslel, že budou hrát méně, Ranieri dodal: “Směji se a říkám:” Hej, podívej, proč jdete tam? Chcete přinést kufry?Zůstaňte se mnou, budete hrát “.” Leicester byl frustrovaný při pokusu o přidání k jejich družstvu v lednu, s pohyby pro Nigérie vpřed Ahmed Musa z CSKA Moskvě a Loïc Rémy z Chelsea nepřichází uskutečnění. Přesto Ranieri věří, že budou potřebovat mnohem hlubší družstvo pro příští sezónu, protože používalo méně hráčů než jakýkoli jiný klub v Premier League zatím. “Pokusíme se podepsat možná dva nebo tři k lepšímu, protože jsem jsem velice hladový, “řekl.

” Ztratili jsme FA Cup, Ligový pohár. Chci jít dál. Takže potřebujeme více síly, více hráčů.

“Hráči, kteří přicházejí, musí být lepší, než jsme měli, pokud chceme společně stavět a vyrůstat společně. Teď víme velmi dobře, tato sezóna je venku. Nezapočítává se. Tato sezóna je divná.Naším cílem bylo na začátku zachránit tým v letošním roce. “V příštím roce bylo pomalé budování nadace, růst, dosažení evropské ligy, Ligy mistrů, možná jeden den bojovat za titul. To je náš program. V příští sezóně znovu začínáme novou mentalitou. Například: “Nevím, co se stalo minulou sezónu”. Musíme pokračovat v budování našeho týmu. “

Současný Leicesterův tým má pouze zkušenosti s výherními tituly, Marcin Wasilewski a Gökhan Inler, s Anderlechtem v Belgii a FC Zürichem ve Švýcarsku.Ale Ranieri se domnívá, že ostatní hráči prokázali, že mají hlad, aby udrželi svůj běh až do konce sezony. “Teď je znám mnohem lépe než na začátku a mohu srovnávat, jak pracují…se zlepšují, zlepšují se, zlepšují, “řekl.

” Tým je superstar, ale nejsou žádné superhvězdy. A každý musí pracovat. Samozřejmě, mé zkušenosti jim mohou pomoci. Možná věří víc. Nevím, protože o tom nehovořím.

“Je pro mě důležité, když vám něco řeknu a vidím, že se snažíte dělat to, co chci – ne pro mě, pro tým “. Leicester Claudio Ranieri chce nové nabídky pro Steve Walsh a Craig Shakespeare Přečtěte si více