Energybet bonus

Společnost Energybet se od roku 1998 podílí na směnných kurzech a od té doby rozšířila své působení ve více než 20 zemích. Ruská stránka této sázkové kanceláře pracuje několik let a přitahuje velké množství zákazníků. Jsou spokojeni nejen s nabídkou sazeb, ale také s možností hrát v kasinu nebo pokeru.

Všechny tyto služby během existence kanceláře využily 4 miliony lidí. Ve světě sázek se Energybet proslavil nejen svým jménem, ​​ale také různými bonusy a kampaněmi. A pokud přidáte rozsáhlý program věrnostní podpory a velké množství speciálních služeb, jako je sázení prostřednictvím mobilního telefonu, live sázení, vysílání zápasů v reálném čase atd., Bude jasné, že by si tento bookmaker měl dávat pozor.

Energybet BONUS € 400 PRO NOVÉ HRÁČE »

Kurzy jsou lepší než průměr. Úroveň kurzů, s výjimkou amerických sportů a dostihů, činí 1,80 – 1,80 až 1,9 – 1,9. V americkém sportu je marže na úrovni 4 – 5% (úroveň kurzů od 1,9 – 1,9 do 1,92 – 1,92), což činí Energybet zajímavým bookmakerem pro sázení na zahraniční sportovní ligy. To platí i pro závody. Energybet nabízí slušné kurzy a Live sázení. Většina internetových bookmakerů nabízí tzv. Live rate a Energybet samozřejmě není výjimkou.
Live sázky se stávají stále oblíbenějším typem sázek, díky kterým můžete vsadit přímo na stránky přímo během každé události. Energybet nabízí živé sázky na všechny sporty uvedené výše a pro každý sport existuje široká škála možných sázek. Sazby jednotlivých sázek v Live schématu se během události mění v souladu s běžným účtem a v případě cyklistických nebo auto závodů v souladu s pozicemi účastníků.

Dalším užitečným a hlavně moderním prvkem jsou sazby za použití mobilních zařízení, tedy telefonu nebo tabletu. Energybet nabízí aplikace pro téměř všechna zařízení se systémem Android, Windows, iOS nebo Blackberry. Program má intuitivní rozhraní podobné webovým stránkám bookmakera. Aplikace umožňuje vsadit na všechny sporty a poskytuje kompletní informace o jednotlivých akcích. Díky tomu klient otevírá úplný obraz o možných výhledech – more info.

Transakce jsou prováděny všemi známými způsoby – bankovním převodem, kreditními kartami nebo elektronickou peněžní kartou (Monebookers, NETeller, Click2Pay nebo UKash). Navíc má Energybet účet s ruskou bankou, takže všechny transakce probíhají velmi rychle, v národní měně, a co je nejdůležitější, bez problémů!

Určitým plusem pro ruské a anglické hráče. Služba Energybet non-stop je plně dostupná v ruštině, a to i telefonicky. Volání na bezplatné číslo vám umožní rychle a snadno řešit všechny problémy. Samozřejmě existuje také možnost komunikovat prostřednictvím e-mailu nebo prostřednictvím chatu přímo z herní aplikace.