Ideální CSKA. Wernbloom zneuctil Vitinho

Goncharenko porazil “Basilej” mysl a Dzagoev se dotkl bývalého obránce “Spartacus”.

CSKA vítězství se skóre 2: 1 v Lize mistrů – jedná se o model rozložení pro všechny fotbalové fanoušky v Rusku: tvůrců memů a stihoploty-satiriky publikoval svou nespoutanou kreativitu prodloužit sérii Igor Akinfeev a moskevský klub získal důležité tři body.

V první polovině, „Basel“ dominuje a terorizoval brankáře „vojáci“, kteří se obrátili špatné útoku: hrát dopředu a je-li tuhý Vitina vzal míč málem ani sdílet s partnery.

Ve 32. minutě se majitelé parku “St. Jakob” nahromadili a drželi asistovanou kombinaci. Wernbloom neovládala odskočit, „Basel“ ve dvou krocích snížit soupeři obranu a vstoupily na území Akinfeev – Igor zachránil na výstupu, ale Luca Dzuffi vyzvednout na poli a ve vzduchu za záda brankáře. Kapitán CSKA dotázal na prázdnou bránu: jeden z obránců musel pojistit brankáře na trati.

Před přestávkou přišli hráči “Basileje” několik nebezpečnějších okamžiků – Akinfeev hrál spolehlivě. Úkolem pak byla CSKA.

Viktor Goncharenko se obrátil Vasily Berezutski a Victor Vasin, hodil přední opornika Pontu, vytáhl Golovin na Nath a očistit od jemné a zbytečné Vitina, uvolňuje Alan Dzagojev.

Okamžitě a nepamatuji si, kdy silný Švéd v centru útoku získal výhody. Obvykle se to stane: Wernbloom se drží na míč dobře, ale skóre se nemění k lepšímu.

“Pontus v útoku průběžně? Proč ne? “- trenér moskevského klubu řeší problém s útokem.

Při výběru nové taktiky obsadila CSKA polovinu pole. V 65. minutě Nath reagoval na připojení Dzagoev, okamžitě pošle stranu Wernbloom, Pontus jako sloupec minul míč a zmatené Marek Suchy: kapitán „Basel“ začala v „bodě“ a sledoval, jak Alan pozastavené napálil brankář Tomas Vatslika.