Liverpoolu se podařilo porazit Tottenham. Byli jsme hrozní, připouští kouč Hotspur

LIVERPOOL. Po pěti zápasech bez vítězství v Premier League zvítězili fanoušci FC Liverpool. V 25. kole nejvyššího anglického fotbalového utkání, Tottenham Hotspur skóroval 2: 0 proti Tottenham Hotspur gól Sadia Mani. To bylo jejich první vítězství Premier League tento kalendářní rok. Přečtěte si také: Alexis Sánchez se rozhodl vyhrát Arsenal, Manchester United porazil Watford První polovina sobotní hry byla obrovský hit, enormní tempo a fotbal. Silný start Liverpoolu byl korunován dvěma cíly od 16 do 18 minut.Oba se vážou k senegalskému útočníkovi Sadie Manea, jehož muselo mužstvo v minulých týdnech oželet pro jeho účast na Africkém poháru národů.

“Co je důležité, je tým. Měli jsme pár těžkých týdnů, což se však ve fotbale může stát. Zápas jsme kontrolovali od začátku do konce, vítězství jsme si zasloužili, “řekl před kamerou BBC dvoubrankový střelec. Dokázal, že je pohotový zakončovatel, a to vedle svých dvou gólech během 138 sekund nezužitkoval další dvě vynikající šance.

Využívá svou rychlost a kouř pro cíle. S jedenácti přesnými zásahy je nejlepším hráčem svého týmu v soutěži. Hráč, který přišel z Southamptonu za 34 milionů dolarů, vyplatí peníze klubu.Mimochodem, je také držitelem nejrychlejšího hattricku v Premier League z května 2015 (2:56 minuty). Takto vypadal zápas Liverpoolu s Tottenhamem (8 fotografií)

První půlhodina zápasu byla ze strany Liverpoolu výrazná – jeho hráči vystřelili desetkrát směrem na bránu, z nich trefili sedmkrát mezi tyče.

Až poté Dostal se do Tottenhamu, ale Simon Mignolet byl tentokrát spolehlivý a udržel čistý účet. V druhém poločase se hra přitvrdila, více se taktizovalo, ale domácí drželi fotbalistů Hotspur na uzdě.

Spokojený byl i liverpoolský kapitán Jordan Henderson: ”

V posledních zápasech jsme byli frustrovaní.Dnes to bylo hezké představení. “Jordan Henderson, kapitán Liverpoolu

” Myslím, že jsme hráli dobře. I tehdy, když jsme neměli míč, jsme hru kontrolovali. Je to vykročení správným směrem z pohledu hry i výsledku. V posledních zápasech jsme byli frustrovaní. Dnes to bylo hezké představení. ”

“Museli jsme reagovat a stalo se. V prvním poločase to byl výborný ofenzivní výkon, ve druhém zase defenzivní,” charakterizoval trenér Jürgen Klopp hru svého týmu pro britská média.

Mužstvo poskočilo Na čtvrté tabulce tabulky.Za ním následuje Manchester City, který má stejný počet bodů, ale o zápas méně.

Tottenham má na vedoucí Chelsea devíti-hlavicové manko, ta má ještě k dobru nedělní zápas s Burnley. “Byli jsme bídní. Chybělo více fyzičnosti. Soupeř byl lepší, nemůžeme si stěžovat. Musíme ukázat více. Nejsem naštvaný, někdy však nehrajete tak, jak chcete. Musíme si to v klidu rozebrat,” zhodnotil duel trenér londýnského klubu Mauricio Pochettino.

Tottenham nedokázal vyhrát na trávníku Liverpoolu od roku 2011.