Práce manažera Newcastle se změní v živou noční můru Steve McClarenové

Minulý červenec a McClaren pozval ty, kteří byli vyloučeni z oficiálního červnového “odhalení”, kterého se zúčastnili pouze “Newcastle” upřednostňovaní mediální partneři Sky a Daily Mirror, aby se obědili na tréninku. Poté se všichni opravili do strategické místnosti, kde bývalý trenér Anglie načrtl odvážný nový plán. Newcastle očekával, že vyhraje Steve McClaren do 48 hodin. Přečtěte si více Přestože se blíží ztrátě svého hlasu po ránu stráveném vrtáním jeho nových hráčů, vypadal dobře. Ještě 54 let starý opilý z dovolené na Krétě odhalil, že “chtěl tuto práci už léta” a neviděl žádný důvod, proč nebyla dosud dosažitelná osmá a dlouhá nepolapitelná trofej.Zdálo se, že byste chtěli zdůraznit, že někdy opravdu potřebujete být opatrní, co si přejete, nebo že Newcastle v posledních letech neprokázal, že by to bylo strategické.

Osm měsíců se to zdálo skončeno v slzách pro McClaren.Kdokoliv vede tým do nadcházejících zápasů v Leicester City v pondělí večer a doma do Sunderlandu, bude v neděli příští osamocená ambice: dokončit čtvrté dno a top s minimální ligovou ligou s Aston Villa, Norwich City a Sunderland. > Když hráči Sam Allardyce do nedělního týdne dorazí do parku St James ‘Park, jejich poslání dosáhnout sedmého po sobě jdoucího vítězství proti Newcastlu může být pouze motivováno vědomím, že jejich vlastní smluvní “klauzule o odstupu” diktují, % z jejich příjmů, kdyby se dostali do mistrovství. Neúspěch učinit podobné opatření na Tyneside se zdá být extrémně hloupý v případě klubu, který byl v roce 2009 propuštěn, a kteří pouze poklesli v roce 2013 a 2015 .Tento dohled neodpovídá dobře Charnleymu, který se rychle dostal po řadách od svého vstupu do klubu v nižší administrativní kapacitě.

Vzhledem k tomu, že v této sezoně bylo vyčerpáno 80 milionů liber, jistě se to nikdy nestalo, kdyby strategie náboru nebyla tak špatná.

Pak je Newcastleův zvyk prodávat klub jako “odrazový mostík” k větším věcem. Zdá se, že hráči, jako je francouzský midfielder Moussa Sissoko, mají bludy velkoleposti.Zástupci Sissoko ho navždy propojují s týmy v Ligy mistrů, ale domácí sobotní porážka v Bournemouthu s 3-1, která opustila Newcastle ve druhém dolním rohu stolu, nebylo poprvé, když obdržel dva z deseti novinářů z novin. Pokud McClaren – zjevně mnohem lepší trenér než muž-manažer – musí dostat nějaký podíl viny za neúspěch Giniho Wijnalduma, útočícího na poločasu v Holandsku, aby získal jeho nesporné talenty, zůstává družstvo strašně nevyvážené. Pouze 8 milionů GBP z výdajů ve výši 80 milionů liber bylo investováno do posílení obrany, která byla léta zranitelná.McClaren byl po celý čas seznámen s kvalifikovaným levým zpátečkem, zatímco Chancel Mbemba – koupil 8 milionů liber od Anderlechta v loňském létě a jeho nejlepší polovina – vypadá, že se stal obětí klubového zranění jinx. >

Pokud by byla cena pro překonání tabulek poranění Premier League, Newcastle by to vyhrála.McClaren byl v této sezoně často bez deseti členů sboru s nadměrným počtem neúspěchů / zranění měkkých tkání, což vyvolalo třepení mezi Alessandrem Schoenmakerem, trenérem fitness a Steveem Blackem, motivačním mluvčím klubu Třebaže rekord šesti vítězství v 28 zápasech Premier League je v této sezoně ještě strašidelný, apologové McClarenové tvrdí, že zaplatí nevyhnutelnou cenu za nedostatek kontroly nad převody.

Ačkoli má místo na palubě, je to čistě sémantika – (McClaren často uznává, že nemá kontakt s Ashleym a nikdy se nestal důvěrou s majitelem, kterého se původně chystal rozvíjet).Popravdě neúčinný Aleksandar Mitrovic a Florian Thauvin (společné náklady 27 milionů liber) by určitě nebyli na nákupním seznamu trenéra, který doufal, že se bude zabývat problémovými týmovými tréninkovými problémy importováním Charlieho Austina z Queens Park Rangers v loňském létě. V lednu měl pocit hrozící krize možnost získat Jonjo Shelvey a Andros Townsend z Swansea City a Tottenham Hotspur.Zatímco Townsend podléhal problémům, které způsobil Hamstring, důkladně frustrovaný Shelvey věnoval hru Bournemouth, aby se zbavil prstenů prstenců při podezřelých družstvech podepsaných Grahamem Carrem. Jako všemocný šéf Newcastle a de facto ředitel fotbalu 71-rok-starý získal spoustu plakátů před několika lety, kdy jeho zdánlivě bezvýhradné francouzské kontakty usnadnily akvizice Yohan Cabaye a Mathieu Debuchy. Od té doby se zdá, že Carr ztratil svůj dojem. On má slabost pro typ hráče schopný svítit slunné odpoledne v Monaku, ale s tendencí se skládat v Manchesteru. Thauvin, Rémy Cabella, Mapou Yanga-Mbiwa, Sylvain Marveaux, Siem de Jong , Manu Rivière, Yoan Gouffran a naposledy Henri Saivet patří k těm, kteří nedosáhli požadovaného dopadu na Gallowgate.Alan Shearer říká, že Carr udělal “správné prase ucha” náboru. Je opravdu těžké nesouhlasit s bývalým kapitánem Newcastle a manažerem tvrzení, že tento nejnefunkčnější, odpojený, klub je naprostý nepořádek od ” nahoru nahoru “.