Unibet stavila je devetorica Marinera na mač u A-ligi

Perth Glory produžili su svoj hot A-League formu i pojačali bijedu za Central Coast Mariners, dajući najveći doprinos za dvojicu igrača kako bi postigli 4-0 pobjedu na stadionu nib. Pobjeda u subotu navečer je sagrađena na poleđini kazni Diego Castro (četvrti minut) i Andy Keogh (67.) i zaglavlja Keogh (53.) i Chris Harold (94.). Bilo koja strana Keoghovog prvog gola Unibet Usporedba online kladionica vidjela je Mitchell Austin i supersaver Španjolac Luis Garcia koji su dobili drugu žutu karticu kako bi napustili Marinera s devet muškaraca za najveći dio druge polovice. Jamić Maclarenov hat-trick pomaže poslati Brisbane Roar vrh A-lige Pročitajte više

Rezultat je bio šesti poraz za Marinersov tim koji je sada zajamčio drvenu žlicu.Glory je trebalo četiri minute da se nađe na ploči nakon što je Tomislav Uskok napravio nespretni izazov u zraku na Haroldu. Castro je zabio na mjesto za svoj jedanaesti cilj kampanje. Gloria je zaprijetila sekundom prije poluvremena, s prilikom koja je Unibet dolazila u 38. minuti kada je publika pljeskala u čast Perthovog rođenja Dylana Tombidesa koji je prošao Drugo poluvrijeme počelo je katastrofalno za Central Coast, kada je Austin bio kažnjen za neodreñen izazov na Josh Risdon i Keogh, a potom je zabio u drugu četvrtinu. No, Keoghov udarac iz slobodnog udarca pogodio je uspravno. Risdon križ. To je bio peti ravno podudaranje koje je Keogh osvojio.

Garcia je zatim zauzeo drugu žutu kartu u roku od četiri minute kako bi domaćoj ekipi doveo do dvostrukog ruba koji je doveo do ozbiljnog kaznenog Unibet vodic kroz internet kladjenje napada na Nick Montgomery s malo kontaktirajte na Risdon u kutiji.Keogh nije pogriješio na licu mjesta prije nego što je Harold stavio završni dodir na pobjedu, postižući rezultat u posljednjim sekundama nakon što je prešao na još jedan Risdonov križ. “Bio je vrlo profesionalan. Očigledno je da su dvije isporuke bile na kraju krajeva igre, “rekao je trener Glory Kenny Lowe. “Ali ne možete nas kriviti. Bilo je to 2-0 kada se dogodilo (slanje) i bilo je gotovo, i dalje smo išli i pobijedili. “Trener Marinaca Tony Walmsley ponovno je bio zbunjen i razočaran što je njegov tim bio na prijemni kraj sankcija, s osam Unibet žutih karata ispuštenih u njegov tim, dok su nula prikazana na Slavi. “Trebali su biti slobodni udarci i ako su bili razmjerno loši, onda možda imaju neku riječ.Uopće nije bilo ničega zlonamjerno, “rekao je Walmsley.

“Žao mi je navijače, jer je na poluvremenu nakon vrlo neurednog početka bilo istinsko uvjerenje u sobu za izmjenu da bismo mogli izaći i okrenuti taj rezultat. Jednom kad su se stvari odvijale na način na koji su to učinile, očito je ta prilika prošla. “