VIDEO Arsenal nedokázal držet krok s Bayernem: Mnichov porazil rozdíly ve třídě!

MNICHOV – V ve středečním osmifinále Ligy mistrů 2016/2017 mnichovský Bayern triumfoval nad Arsenalem Londýn přesvědčivě 5: 1.Zápas byl otevřen střelou za pokutovým územím domácího týmu Robben, který byl dříve coquelina.

Londýn se podařilo vypořádat se ve 30. letech.minutu po pokutovém kopu, když Sanchez překonal Neueru z druhé zastávky. Stejně jako v Madridu se rozhodl vyhrát druhou polovinu. V 53. minutě Lahm přesným centrem našel Lewandowského, ten přeskočil Mustafiho a poslal Bayern do vedení.Bavoři v těchto fázích setkání dominovali a defenzivně nekonzistentní soupeř potrestán za krátkou dobu dvakrát. Nejdříve Lewandowski efektně patičkou vysunul Alcantaru a ten neměl problém obstřelit Ospinu – 3: 1. Na rozdíl tří gólů upravil po hodině hry svým druhým přesným zásahem v utkání Alcantara, který po rohovém kopu využil zmatky v obraně Arsenalu. Tíživost pro hosty skončila v roce 88.minutě střídající Müller, který profitoval z chyby Oxladea-Chamberlaina a uzavřel skóre na konečných 5: 1

Konečný výsledek středečního prvního setkání osmifinále fotbalové Ligy mistrů 2016/2017:

Sestavy:  Bayern: Neuer – Lahm, J. Martínez, Hummels, Alaba – Xabi Alonso, Arturo Vidal – Robben (88. Rafinha), Thiago Alcantara, Douglas Costa (84. Kimmich) – Lewandowski ( 86. Th. Müller)
Arsenal: Ospina – Bellerín, Mustafi, Koscielny (49. Gabriel Paulista), K. Gibbs – Coquelin (77. Giroud), G. Xhaka – Iwobi ( 66. Walcott), Mesut Özil, Oxlade-Chamberlain – Alexis Sánchez