VIDEO Atlético Madrid pravděpodobně padl na rozhodčího: Greizmanna vstřelil jasný gól!

Barcelona hráči v semifinále Španělského královského poháru hrají s ohněm.Svěřenci trenéra Luise Enriqueho dohrávali bez dvojice vyloučených hráčů, do boje o trofej jejich však posunula i remíza 1: 1 s Atlétikem Madrid, protože před týdnem vyhráli u soupeře 2: 1.

Barcelona si z Madridu odnesla výbornou výchozí pozici a po prvním poločase ještě více zvýšil její postupové šance gól Luisa Suáreze.

V 58 .minutě však putoval pod sprchy Sergio Roberto a následně se z vyrovnání radoval Antoine Griezmann, jeho regulérní gól však rozhodčí neuznali pro postavení mimo hru. Francouzský reprezentant totiž při parádní akci vůbec nestál v ofsajdu.
Katalánský klub se do finále probojoval počtvrté v řadě, 27. května bude jeho soupeřem úspěšnější z druhé semifinálové dvojice, kterou tvoří Celta Vigo a Alavés (první zápas 0: 0)