VIDEO Ibrahimovič a Pogba hráli po triumfu: Internet pohovoril

LONDÝN – Dva góly švédského kanonýra Zlatana Ibrahimovice z Manchesteru United rozhodli nedělní finále anglického fotbalového Ligového poháru. “Rudí ďáblové” ve Wembley vyhráli nad FC Southampton 3: 2 a po souboji se pozornost opět zaměřila na 35-letého útočníka rekordního anglického mistra.

United vedli po prvním dějství 2: 1 zásluhou zásahů Ibrahimovice a Jesseho Lingarda, no Southampton krátce po přestávce vyrovnal díky cíl Manoly Gabbiadini, jeho druhé ve hře.Trofej pro svěřence Portugalce Joseho Mourinha zajistil tři minuty před koncem řádné hrací doby nechytatelnou hlavičkou Ibrahimovič.

Pro “Ibru” to byl 26 gól v jeho první sezóně v Anglii. Ve flešrozhovore na ploše na otázku reportéra, co speciální se v United událo, pro něj specificky odpověděl: “Přišel jsem sem. To je speciální.” Ibrahimovič vyhrál trofej už v páté “velké fotbalové” zemi, kde působil, po Francii, Itálii, Španělsku a Nizozemsku. “Proto jsem sem přišel. Přišel jsem vyhrát a vyhrát, přišel jsem se dobýt a dobýt.Chci v tom pokračovat, protože čím více vyhrávám, tím jsem spokojenější, “ řekl a dodal: ” Čím jste starší, tím více oceňujete vítězství. Je to všechno o získání trofejí. “Mourinho je prvním trenérem MUFC, který vyhrál trofej ve své startovní hře. sezóně na lavičce klubu z Old Trafford. na kontě už má čtvrtý triumf v Ligovém poháru, tři předchozí vyhrál s Chelsea Londýn. Po zápase ocenil práci trenérského protějšku Claudea PUELO. “má důvod být velmi smutný. Ztratili až 87.” byl citován vítězem trenéra AP.

Internet také rozšiřuje zábavný rozhovor dvou největších hvězd” červené ” ďáblů “- Zlatana Ibrahimovice a Paul Pogba. Francouzský klenot vyprávěl o kvalitách Zlatana a podotkl, že právě pro to ho koupili. Pětatřicetiletý kanonýr ho však opravil: ” Já jsem přišel zdarma, tebe koupili. ” Pogba je v současnosti nejdražším hráčem na světě.

MUFC získal trofej popáté, poprvé od roku 2010. Jeho nedělní soupeř si na premiéru bude muset počkat. United jsou stále ve hře trojnásobku, FA Cup bojuje proti vítězství a FK Rostov na nich čeká ve finále UEFA 2016/2017.