VIDEO Ibrahimovič vypálil svého soupeře ničivým výkonem, žlutá ponorka z Villarealu zasáhla dno

MANCHESTER – Manchester United triumfoval nad AS St. Étienne jasně 3: 0 díky hattricku Zlatana Ibrahimovice. Švédský světoběžník “The Red Devils” během své kariéry dal 17 gólů v 14 setkáních se zmíněným francouzským klubem.

V šlágru večerní kolekce sedmi duelů se AS Řím blýskl více než uklidňujícím vítězstvím 4: 0 na hřišti úřadujícího semifinalistou této soutěže FC Villarreal zásluhou tří druhopolčasových gólů Edina Džeka a jednoho Emersonovou z úvodní části.

Anderlecht Brusel zdolal slibně 2: 0 Zenit Petrohrad dvěma “trefami” 23letého Ghaňana Franka Acheamponga už v úvodní třetině souboje.Róbert Mak se připojil k ruskému týmu v 65. minutě. Athletic Bilbao prohrával s APOEL-em Nikósie zásahem Georegiosa Efremov, ale stejný hráč vlastencem nastartoval favorizovaných Basků k obratu na konečných zatím nic nezaručujúcich 3: 2.

Schalke 04 Gelsenkirchen si poradilo v Soluni s PAOK-em vysoko 3 : 0, Guido Burgstaller má na kontě 15 branek z ostatních 19 zápasů, přidali se k němu Max Meyer a Klaas-Jan Huntelaar. Besiktas Istanbul triumfoval 3: 1 na půdě Hapoelu Beerševa.

Legia Varšava se rozešla bezbrankovou s Ajaxem Amsterdam. Holandský gigant neskóroval pouze podruhé z nejčerstvějších 50 duelů a může být rád, že neinkasoval, jelikož si Kenny Tete přivodil vyloučení kartami v 71. a 84. min.