Wayne Rooney pomáhá Anglii a mimo hřiště, říká Ross Barkley

Vznik Harryho Kana a Jamieho Vardyho, který má mezi sebou 40 gólů v Premier League v této sezóně, a způsob, jakým Anglie působí v sobotu v Berlíně s impozantním útočným výkonem proti Německu, vyvolala debatu o tom, zda Rooney stále má místo v Roy Hodgsonův počáteční XI. Útočník Manchester United se zotavuje z poškození vazů na pravé koleno, utrpěl v minulém měsíci v Sunderlandu porážku a ačkoli už začal znovu běhat, je nepravděpodobné, že se vrátí k jeho strana do konce dubna.

Hodgson navrhl v neděli, že by bylo nespravedlivé pro Rooneyho, který je anglickým rekordním střeleckým střelcem 51 a který bude studentem ve studiu ITV ve Wembley za anglický zápas proti Holandsku Vardy a Daniel Sturridge začnou proti Holandsku, kde Barkley vydělává s 21. kloboukem a zajišťuje zásobovací linku od společnosti Vardy a Kane. midfield v jiném nezkušeném anglickém výběru. Hráč Everton se připojil ke svému manažerovi a postavil jeho podporu za nepřítomného kapitána a poukázal na to, že Rooneyův vliv je cítit stejně tak mimořádně, jako na něm.

“Wayne je kapitán, on vede stranu,” řekl Barkley. “Má zkušenosti a předává to mladším klukům v týmu a pomáhá nám mladším klukům na místě s vědomím, které vybudoval v minulých turnajích a kvalifikačních stádiích.To nám pomáhá všem.

“Jsem pro tento tým docela nový, ale tým se opravdu hodí. Tento tým je směsice mladých kluků a několika zkušených hráčů. “Několik z nás mladších kluků se v průběhu let spojilo v národních věkových skupinách, takže se velmi dobře známe.

p>

“Je to prostě skvělá skupina chlapců a pro manažera je spousta možností.Máme pár kluků, kteří nejsou ani v týmu, jako je Wayne, a tam jsou cíle kolem celého týmu. “To je dobré vidět, protože všichni víme, že cíle, které potřebujeme, mohou přijít odkudkoliv. “

Barkley udělal impozantní kámo proti Německu, do 19 sekund vstoupil do branky po boku Vardyho, s návštěvníky 2-1, a hrál v týmu návrat, který byl omezen “Jako mladý tým bude tato výhra důvěřovat světu dobrého, protože jsme hráli proti mistrovstvím světa,” dodal Barkley.

p> “Abych přišel z 2-0 do výhru 3-2, dá nám hodně přesvědčení.Je skvělé vidět, ale víme, že se ještě musíme hodně naučit a že máme spoustu her před tím, než se dostaneme k euru.

“Zůstáváme hladoví a víme, že musíme zůstat zaměřen na zlepšení. “