10 minut před koncem pravidelného obránce Suhi opět čerpal

10 minut před koncem pravidelného obránce Suhi opět čerpal: neúspěšný výstřel do Vernbloomu – a švédský hráč ukázal Vitinho, jaká je práce útočníka. Pontus přesně udeřil a vrátil se do pivotní zóny, aby konsolidoval úspěch “armády”.

Po závěrečné píšťalce bylo dobré trolling a zmínka o “Spartacus”. “Má Soha dvě asistence? Co říci. Spartakovski nám pomohl “, – Dzagoev je spokojen se shodou okolností.

Velký trenér “Basileje” Rafael Vicki poznamenal vynikající hru Alana: “Byl to nejlepší na poli dnes v ČSKA, organizoval dva cíle, které nás stály porážkou. Dzagoeva má nádhernou rychlost a vize pole. Myslím, že jeho výstup byl rozhodující v dnešním zápase. ”

Úžasný fotbal CSKA.

Ideální CSKA. Vernbloom zneuctil VitinhoPhoto: Mistrovství

Ideální silné vítězství ve Švýcarsku. Mario Fernandez letěl na pravém boku injekcí – měl čas vpředu i za sebou. Žádný z hráčů moskevského týmu neunikl z hry – všichni ukazovali charakter a bojovali až do konce, a to i při vážných chybách. Například, 19-letý záložník Konstantin Kuchaev měl silný zápas, ale v druhé polovině zaváhal v obraně, minul míč a běžel do riskantní řešit. Je dobré, že výběr byl čistý.

Viktor Goncharenko mohl rozpoutat CSKA a bezbolestný přestavět schéma, rovnající se „Basel“ a udržování napětí ve skupině A, což jsou v zásadě bez brýlí uzavírá nešťastnou „Benfica“ (10 gólů připustil).

Brzy jsme napsali “vojenské muže” v Evropě. 22. listopadu Lisabonské “orly” vyčistí v Moskvě peří. Kdyby byl jen Dzagoev zdravý. Alan potřebuje ještě jeden gól, osmý gól zachytit Andrei Tikhonov – nejprudšího ruského útočníka v Lize mistrů.

Všechno je skutečné.