5 hráčů ruského národního týmu

5 hráčů ruského národního týmu, kteří roztrhnou Jižní Koreu a Írán
Tito hráči jsou v elegantní podobě.

Daler Kuzyaev (Zenit)

3 góly a 2 asistence – úžasné, jak 24-letý záložník, který neměl zářit v šedé „Terek“ pro třetí sezóně v dresu St. Petersburg klubu se stal jedním z nejlepších hráčů v zemi.

“Kdo ve Zenitu vybírá kuličky? Například takovou osobu neznám, kromě Kuzyajeva. On je všude, ale připojit díry „- uvažoval Vasily Utkin v rádiu“ Echo Moskvy“.

5 hráčů ruského národního týmu, kteří roztrhnou Jižní Koreu a Írán
Foto: RFU, Krasnodar

Nevidím nic trestného na tom, že tým Roberto Mancini Daler dochází na různých místech, a ve středu, a odešel. Často mu není vázána na konkrétní místo na poli, ale dobře zapadá do tvůrčí a role útočí. To je významná výhoda, včetně ruského národního týmu kvůli zranění kolena ztratil vůz Roman Zobnina.

Kuzyaev je solidní hráč hlavního národního týmu. Myslím, že Cherchesov mu dá středisko pole. “Kde dá trenér, tam a já budeme hrát. Ale, samozřejmě, dává přednost středu hřiště, „- v srpnu nenáročný záložník vyjádřil přání.

Alexej Miranchuk (Lokomotiv)

Daler Kuzyaev rozlišuje bratry Miranchuk pouze na botách. Ale nejznámější, hodnotné a zkušenosti z nich – Alex – příznivě s twin Anton, jehož dospělý kariéry běžet pomaleji.

6 bodů na systému „brány + průchodu“ na „Lokomotiv“ sebevědomě zaujímá 2. místo v tabulce Premier League. Ne na stejné Fernandez staví útočný herní tým Semin.

5 hráčů ruského národního týmu, kteří roztrhnou Jižní Koreu a Írán
Foto: RFU, Krasnodar

Cherchesov vzala Alexeje v Konfederační pohár, ale skrývá v rezervě, s ohledem na „žolíka, který je schopen jít ven a rozhodnout o výsledku utkání.“ Alex – chytrý hráč, ne úzkostlivý a fyzicky silný tvůrce hry s nádhernou centr z zhoršuje. Moderní a vylepšená verze římského Širokova, kterou nudí mnozí fanoušci ruského národního týmu.

Letní Cherchesov řekl, že příběh o převodu zimního narušit „Rubin“ fatálně rozptylující šéf Alexej Mirančuk z fotbalu. Je to dávno. Nyní Alex potřebuje důvěru a hrací čas a tým potřebuje někoho, kdo bude provádět přenos Kokořín a dalších útočníků.

George Jikia (“Spartacus”)

S odchodem Sergej Ignaševič a Vasilij Berezuckij obrana tým ztratil hůl a charismatický hráče, kteří po mnoho let se vztahuje Akinfeev a název Vašina, granát, Kutepov, Neustädter Kudryashov a nebudí příliš optimismu. Mezi nimi není vůdce.

Takový vůdce v týmu Cherchesova by měl být 23-rok-starý Dzhikiya, šampion Ruska v červené a bílé. Vzpomínám si, jak divoce George mutuzit strašnou Pepe v zápase proti Portugalsku v Konfederační pohár. S nejlepším obráncem “Spartacus” můžete bezpečně jít na jakékoliv fotbalové skautingy.