All Blacks ruka debut na Nehe Milner-Skudder k rozhodujícím proti Wallabies

Nový Zéland hodil divokou kartu do Rugby Championship rozhodujícím sobotním proti Wallabies výběrem Livewire záložníka Nehe Milner-Skudder jeho Test debutuje.

Milner-Skudder nezapadá do moderní formy velkých křídel, ale 24-letý Hurricanes hvězda nastavit Super Rugby soutěž vystoupit s jeho velký krok a chytrý, nepolapitelný chodu po začátku sezóny jako stolní přehrávače.

má překonat žebra zranění, ale jeho výběr pro velký Sydney test je překvapením, protože Charles Piutau byl vynechán přesto vynikat na křídle v posledním startu vítězství nad Springboks.

Vzhledem k tomu, šanci ukázat, že může dařit na úrovni testu, má rodokmen na jeho straně. – bratranec Buff Milner (1969) a strýce George Skudder (1970) oba hráli testy

Milner-Skudder bude mít obrovské množství zkušeností kolem něj, když dojdou na ANZ Stadium.Bude to o nás realizaci našich herní plán a dovednosti sady pro 80-plus minut „

Zatím mají několik hráčů byl propuštěn do hrát v předsezónních provinční zápasů:. Jeremy Thrush (Wellington); Colin Slade, Matt Todd a Patrick Osborne (Canterbury); James Broadhurst (Taranaki).