Angel di María dělá rozdíl pro ambiciózní Paříž Saint-Germain

Důvod, proč Qatar Sport Investments převzal PSG v roce 2012, nebyl stát se nejlepším týmem ve Francii. Chtějí, aby se PSG stal nejlepším týmem v Evropě.Existuje dlouhodobá strategie, která má být značkou v hodnotě jedné miliardy dolarů a vyhrát Ligu mistrů, a nákup Di María z Manchesteru United byl klíčovým krokem k tomuto cíli.Cavani chybí odsoudit Paříž Saint-Germain, aby kreslil s Lille Přečtěte si více

Prezident klubu Nasser al-Khelaifi vyslovil toto spojení, když hráč v loňském létě podepsal: “S ním jsme více sebejistější a bližší snu o vítězství v Lize mistrů. “Manažer Laurent Blanc zopakuje tento nápad. “S příchodem Di Maríe jsme se přestěhovali z” PSG nemůže vyhrát Ligu mistrů “na” S ním může PSG vyhrát Ligu mistrů. “” To vypadá jako značný tlak na to, aby hráč, který měl jen se objevil z těžké sezóny a období rozčarování.Ale dosud se Di María ožila v Paříži způsobem, který naznačuje, že klubové vzrušení nebylo úplně ztracené. Argentinský hajzl, kromě toho, že byl obdivován, že hrál ve stylu, který vyhrál srdce fanoušků na Parc des Princes, změnilo několik širších představ o klubu, stejně jako plán. Zlatan Ibrahimovic byl ve svých 30 letech, když se připojil k projektu v Paříži. Na opačném konci stupnice byl Marco Verratti ve svých dospívajících. Di María přišel do svých vrcholných let, A-Lister, který s sebou nese známku úspěchu s Real Madrid a dokonalost s Argentinou, a pro PSG byl vynikající. Di María v této sezóně znovu objevil chuť a radost z hraní, které si na Bernabéu připsalo jeho čas.Má dobré vztahy s manažerem, který ho chápe, a spoluhráči, kteří s ním kliknou. Stal se hlavním zubem ve způsobu, jakým hraje PSG. Tolik pohybů prochází skrze něho nebo k němu a cíle a asistence (někteří slavní, kteří se dívají) přišli volně. V nedávné době se na Angers a úchvatná kombinace s Ibrahimovicem postavila a dokončila vítěz zápasu v Marseille, dokázala dokonale obnovit svou důvěru. Zapomenutelná sezóna v Manchesteru United je zachycena jako aberace. Při zpětném pohledu není tou nejobvyklejší věcí o tom, že to nefunguje – špatná fit není taková nevysvětlitelná věc ve fotbale, kde hráči a kluby nejsou skutečně vystřihováni, aby přinesli to nejlepší z každého jiného. Kuriozitou byla rychlost rozpadu.Když strávil klubový rekordní poplatek na hráče s vynikajícím rodokmenem, zdálo se, že je jisté, že za Louisa van Gaala to nestojí za to. Spousta skvělých hráčů potřebuje čas, aby se přizpůsobili, než se domnívají, že jsou doma natolik, aby byli sami. Ale to bylo jedno-sezónní odpis.

United a Di María jasně neviděli smysl pracovat na tomto vztahu. Oni jen podali k rychlému rozvodu, což dovolilo Di Maríu, aby se dostal do náruče někoho nového. Angelo Di María je jemné sólo úsilí vyhrává PSG vítězství v Marseille Přečtěte si více

Jeho vliv od příchodu do Paříže přesvědčil pravomoci to znamená, že více z toho je na programu klubu, aby prosazoval svůj největší cíl.Po třech po sobě jdoucích čtvrtletních eliminacích v Lize mistrů se jedná o pokračující práci, která se snaží dosáhnout úrovně stanovených kluby, jako jsou Barcelona a Bayern Mnichov. Nenechte se překvapit, pokud jsou PSG agresivně v lovu pro nějaký významný útočný talent, který by mohl být pokoušen velkými penězi, balónem pohybem platu. Cristiano Ronaldo? Thomas Müller? Neymar? Jakýkoli náznak možnosti a PSG mají v úmyslu více než odpovídat nejlepším nabídkám.

To je další krok, který chtějí dosáhnout. Blanc, který prodloužil svou smlouvu v klubu do roku 2018, nemá žádné iluze o tom, co se očekává. “Pokračování v dobrodružství je přehlídkou víry, ale také velkou odpovědností,” říká.

Pokud byli PSG v podvečerech, když se setkali s Chelseou v loňské sezóně v posledních 16, .S obrovským náskokem v Ligue 1 jsou schopni odpočinout a otáčet a jsou poháněni bohatou důvěrou. V této sezoně ztratili pouze jednu hru v Ligy mistrů v Realu Madrid ve skupině . Ale jak se to stalo, byli v té noci skvělí, ovládali majetek a hrají scéntilační věci u Bernabéu. Oni byli poraženi 1-0, ale vyrazili ze hřiště, aby si mysleli, že v další noci by byli hodní vítězové. Nakonec, že ​​ztratili, znamenalo, že budou ve skupině za Realem, a tak teoreticky čelí tvrdšímu poslednímu 16 soupeřovi. Ale z této hry v Madridu došlo k psychologickému zisku.PSG vědí, jak dobře mohou být, jak se obávali druhu soupeře, kterým se v posledních letech těžko vyrovnali.

Vzhledem k tomu, že v Madridu v listopadu loňsky nedosáhl výsledek, dělá přesvědčivé jako podceňování. Po sobotním 0-0 domácím draw s Lillem vyhrál 20 a vyložil jen tři z posledních 23 zápasů. Pro PSG se liga dokáže nyní postarat o sebe. Liga mistrů je naprosto nezbytné.