Anglický Ben Stokes zametá pochybnosti o zranění s 158 v turnaji

Ben Stokes rozbil brutální a krásné neporažený 158 nejen pomáhat Anglie překonat nejistém začátku do své zahajovací třídenní turné zápas na Senwes parku, ale odstranit jakékoliv pochybnosti o rozsahu jeho zotavení ze zranění ramene.

Durham všestranný zbylo bát o své účasti na této cestě, když se přemístí své pravé rameno pokouší velkolepou úlovek při závěrečném testu Anglie proti Pákistánu před šesti týdny. Přesto neprokázaly žádné škodlivé účinky z této alarmující pádu, když nemilosrdně zbitý rázné, je-li omezena, útok South Africa Invitational levou rukou.Tam byly také běhy pro Jamese Taylora, který se pozitivně potuloval dosáhnout tří čísel v 137 mílích, než nakonec odešel na 114. Nick Compton může být také spokojený s jeho přínosem, batsman Middlesex kladen jeho žádost o Volné místo No3 v anglické sestavě pro první test proti Jižní Africe v Durbanu v boxerský den s typicky stanovenou 58. Přišel poté, co jak Alastair Cook, kapitán Anglie, a Alex Hales, jeho nejnovější otevření partner, padl levně opustit své Strana na 10 pro dvě, čtyři overs do ranní sezení.Zatím to byl jen vzdálenou vzpomínkou v době, kdy Stokes šel z pole v pozdních večerních hodinách sezení že právě prošel 150 rozbitím Somila Seyibokwe, s pravým ramenem švu buřinku, pro pátou šest – a 28th hranice celkem – v 13- člověče English hráč innings.Ben Stokes: ‚Jihoafrická republika je vhodnější pro nás jako tým a já jako hráč‘ Celý článek

Stokes měl zvláštní zálibu pro přadleny Luthando Mnyanda a Johannes Diseko když skóroval jeho druhá 50 do 39 míčky dostat tři postavy a pak jeho třetí za pouhých 31 dodávek projít 150.

Anglie bude doufat, že je to znamení toho, co přijde na světový tým No1 v příštích čtyřech testech jak mít Stokes v tomto druhu formy s pálkou výrazně zvýšit jejich šanci na úspěch.

hráč sám, i když je jen vděčný, že tu. „Bála jsem se o to, zda jsem chtěl být fit, ale jsem udělal všechno, aby se ujistil, že jsem byl v letadle tady,“ řekl Stokes.

„Pracoval jsem opravdu tvrdě s fyzioterapeuty Anglie a těmi v Durhamu, následoval po celou lékařskou pomoc – což je na rozdíl ode mne – jak jsem chtěl, aby se ujistil, že jsem fit.Je vždy příjemné se dostat běží v těchto zahřívacích her, ale teď je to případ, že se snaží udržet formu jsem zde zobrazené až do prvního testu.“Ben Stokes incidentu sours Austrálie vítězství nad Anglii v druhém ODI Čtěte více

Stokes zatím není bowling v plné rychlosti v sítích, ale trval na svém: „jsem zcela fit do mísy. Jsem udělal stejné množství bowlingu práci, mám odpalování práci doma a pak tady v sítích. Jsem 100% fit.“

Dříve v den, Hales trval pouhých 10 míčů ve své první směna Anglie v dlouhodobém forma kriketu.Hlavní trenér Trevor Bayliss veřejně uvedl, že Hales se otevře s Cookem v Durbanu a stane se svým kapitánovým osmým partnerem v horní části pořadí v testu od odchodu do důchodu Andrewa Straussa v roce 2012. Zapůsobit do svých prvních inningů v nové roli, která se po čtyřech dnech skláněla na pouhých osm po ramenou, aby se dočkala od Junior Dala.To, co bude jistě dráždit Hales nejvíce, je fakt, že byl vyvrtán intenzivně po opuštění koule mimo off pařez podle anglických trenérů v předchozích dnech.

Ten nejméně se dařilo lépe než Cook, který byl přišpendlený LBW předcházející nad tím Thandolwethu Mnyaka, tlačit dopředu na jinou kouli, která se houpal v.

Joe Root, přesto světovým No1 test pálkař, jehož plynulou 28, ale nepodařilo se kopat dál, lemování vzadu na kriketový brankář Heinrich Klaasen Andile Phehlukwayo .

root propuštění přinesl Taylora do brankoviště a pomáhal vést Anglii až 90 po dobu tří po obědě spolu Compton, než oba pokračovali projít 50 po přestávce.

Compton byl vypuštěn na první skluzu na 49, ale nakonec dosáhl svého půl století ve 107 míčů, než byl přitlačen nohu před tím Mnyaka přehrávání ve svém brankovišti.

Taylor nikdy vypadal jako dělat stejnou chybu a vyplenili běží dle libosti během plynulý 195-run partnerství s Stokes.

Anglie bude považovat den úspěch, e Ven pokud Jonny Bairstow, ujížděl přes bráně Mnyaka, připojil se vařit, Hales a kořen v selhání, aby co nejvíce užitečných podmínek a odpůrců.