Arsenal’s Mesut Özil dokončil úhledný tah a potopil Watforda

Když se Unai Emery chytil emoce napětí Premier League, náhle se zmocnil zápas v rovnováze, vyskočil a potřásl pěstmi na vedlejší kolej. Rezerva, kterou měl tendenci ukazovat, vyšla z okna. Zdálo se, že tento, ve srovnání s vítěznou sekvencí, která mu předcházela, se počítal o něco více, znamenal něco, co bylo trochu hlubší.

Jakmile Mesut Özil poklepal na Arsenalův druhý gól a výsledek se posunul ve jejich prospěch, Emery si mohl dovolit přemýšlet, zda se nové nápady Betclic bonus pomalu začínají prosazovat.

Sedm po sobě jdoucích vítězství je užitečná statistika, ale Emery byla stejně ohromena, když viděla, jak Arsenal zvládl svůj nejobtížnější test od prvního týden sezóny – když prohráli do Manchester City a Chelsea.Byl to skutečný test jejich rozvahy: Watford začal den před nimi v tabulce díky své dobře organizované ambici a hrozil, že vezme všechny body, dokud Arsenal nezískal dvakrát za tři vysoce energetické minuty v pozdním letním slunci. . Harry Kane skóruje dvakrát, když Tottenham posílá Huddersfield spodní část tabulky Číst více

Byla to rána pro Watforda, který pilně soutěžil a Javi Gracia nemohl zakrýt své zklamání, když viděl, že jeho tým opět hraje dobře a není odměněn. “Co mohu říci? Měli jsme velmi dobrý výkon s více výstřely, jasnou šancí na skóre, a pokud nemáte skóre, můžete ztratit. “

Alex Iwobi přinesl trochu útoku na Arsenalův útok a Betclic app pomohl to změnit tím, že vzal zodpovědnost při vytváření obou cílů. strategie. Fotografie: Julian Finney / Getty Images

Míchání talentů Alexandra Lacazette a Pierra-Emericka Aubameyanga – za nimi Aaron Ramsey a Özil – se někdy cítí příliš volně.Pro většinu hry mohl Lacazette ovlivnit hru, vést linii s agresí a mnohokrát se dostat do bodovacích pozic.

V první polovině se mu podařilo dostat tři šance. V páté minutě měl smůlu, když vjel do boxu, a zakopl o něj Christian Kabasele, a poté se nepodařilo navázat nejlepší kontakt s Benem Fosterem, který porazil. Gylfi Sigurdsson opravuje střílet Evertona k vítězství nad Fulhamem Readem více

Ve druhé polovině se Watford stal sebevědomým a našel inteligentní rovnováhu mezi tím, jak chránit svůj vlastní cíl, a pokusit se jej prolomit na druhém konci.Leno udělal rychlý dojem s vynikajícím roztažením, aby odepřel Troyovi Deeneymu z blízkého dosahu, a Gracia vrhla skutečnost, že Roberto Pereyra a Isaac Success nebyli dost kliničtí.

S 10 minutami se Arsenalu podařilo pozastavit Když se Iwobiho centrum přes Foster přes Cathcart, který se marně pokoušel vypořádat s hrozbou Lacazette, zatlačilo Watfordovi a poškodilo se samo. Body byly zapečetěny, když se Iwobi a Lacazette dobře spojili s Tz-upem Özilem.

“Potřebujeme více okamžiků na ovládání Bet Clic hry po dobu 90 minut,” řekl Emery. “Ale důvod, proč jsem šťastný, je, že jsme s každou výhrou konkurenceschopnější.”