Betclic

BetclicBetClic je zakládající značka skupiny BetClic Enterprise Group, která je významnou společností, která vlastní několik velkých hazardních her po celém světě. Přestože společnost začala svůj život v Londýně, v roce 2005 byl BetClic založen Francouz, Nicolas Béraud, který začal s jedním zaměstnancem a počáteční investicí 3 miliony EUR. V roce 2008 společnost Mangas Gaming koupila 75% BetClic od svého majitele za 50 milionů EUR. BetClic má pro své britské operace sídlo v Gibraltaru a je licencována Komisí pro hazardní hry GB. BetClic je také registrován na Maltě, má centrálu v Londýně a má sázkovou licenci pro celou EU.

Tato recenze BetClic podrobněji prozkoumá, co může bookmaker nabídnout fanouškům sportovních sázek, a zda společnost může tvrdit, že je jedním z nejlepších online bookmakerů v důsledku bonusu BetClic.

Celkově nabízí BetClic zákazníkům se sportovním sázením dobrý standard služeb, aniž by to bylo zvláště vynikající nebo vynikající. Dostupné bonusy jsou dobré, ale pro nové zákazníky není k dispozici bezplatná sázková nabídka ani odpovídající vkladový bonus a sezónní bonusy opravdu nejsou mezi nejlepšími nabídkami sázek zdarma.

Navzdory bonusu BetClic jsou možnosti zákaznického servisu dobré, přičemž funkce live chatu je velmi užitečná pro zákazníky s dotazy. BetClic také vynakládá veškeré úsilí, aby zajistil, že zákazníci dostanou odpověď na své dotazy do 24 hodin. Na BetClic je k dispozici celá řada živých a hraných trhů, všechny nadcházející živé události jsou zobrazeny v praktickém kalendáři.

Celkově je hodnocení BetClic v některých oblastech dobré a v jiných méně. Tato recenze BetClic by vám měla pomoci určit oblasti, kde je společnost silná, a další, kde může být lepší hodnota dostupná od jiných sázkových kanceláří.

Tento bonus je k dispozici pouze u některých sportů a soutěží pro tyto sporty. Mezi sporty patří fotbal, basketbal a lední hokej. Soutěže, na které lze bonus použít, jsou uvedeny v sekcích smluvních podmínek webu BetClic. Jedná se o bonus za skutečné peníze, bez jakýchkoli požadavků na hru a maximální nabízená podpora je 10 000 EUR.

Další bonus, který mají zákazníci BetClic k dispozici, bude zajímat příznivce mobilních sázkových aplikací. Tento bonus má formu refundace za ztracené sázky. První sázka, kterou zákazník umístí pomocí aplikace BetClic nebo mobilní verze webu, je bez rizika. Pokud sázka prohraje, BetClic vrátí svou hodnotu jako sázka zdarma až do maximální hodnoty 10 EUR.

BetClic také nabízí sezónní a specifické akce, které se obvykle vztahují na tenisové nebo fotbalové soutěže. Tyto bonusy mohou mít formu sázek zdarma, náhrad nebo zvýšení zisku v závislosti na sportu a konkurenci.

Nalezení možností kontaktu se zákaznickým servisem na BetClic není tak snadné, s kartou kontaktu skrytou v dolní části domovské stránky v malém tisku. Jakmile jsou však nalezeni, nabízejí slušnou úroveň služeb. K dispozici jsou funkce live chatu a e-mailu a funkce live chatu má užitečnou funkci, kde zákazníci jsou informováni o tom, jak dlouho bude trvat, než zástupce zákaznického servisu odpoví na svůj dotaz.

Tato recenze BetClic také zjistila, že e-mail byl užitečný způsob, jak kontaktovat tým zákaznických služeb u bookmakera. Od zákazníků se požaduje, aby poskytli telefonní číslo se všemi dotazy, aby tým zákaznických služeb mohl reagovat přiměřeně. Stejně jako u funkce živého chatu je doba odezvy uvedena na webu a e-maily jsou obvykle zodpovězeny do 24 hodin.

V BetClic je zahrnuta docela standardní řada sportů, stejně jako u jiných bookmakerů. Zákazníci najdou trhy jak v kódech ragby, kriketu, tenisu, tak v amerických sportech, jako je baseball. Protože BetClic je společnost se silnými evropskými kořeny, mohou sázeníři najít také trhy pro sport, jako je volejbal a házená. K dispozici jsou také speciály, jako je identita příštího Jamese Bonda.

Užitečnou vlastností webu je kalendář událostí, který obsahuje seznam všech nadcházejících událostí, na kterých BetClic nabízí trhy. Tím je všem zákazníkům jasné, jaké trhy jsou pro každý sport v nadcházejících dnech k dispozici, a je to velmi užitečná funkce webu.

Existuje celá řada metod pro vklad BetClic a výběr peněz. Zákazníci mohou vkládat peníze pomocí debetních a kreditních karet Visa, Maestro nebo Mastercard. bankovní převod, Skrill, Paysafecard a Neteller jsou další možnosti. Minimální a maximální výběry se vztahují na výběry, které zákazník provede pomocí debetní nebo kreditní karty. Tyto limity se liší v závislosti na tom, který poskytovatel karty používá zákazník. Jsou jasně zobrazeny, když sázející provede výběr ze svého účtu BetClic. Každé stažení provedené společností Skrill a Neteller nesmí být větší než deset tisíc britských liber (10 000 liber) v jedné transakci.

Betclic partneri:
Betclic DE Betclic UK Betclic FR Betclic HR Betclic NL Betclic Serbia Betclic Russia Betclic Germany Betclic England Betclic Bulgaria Betclic Czech Republic Betclic Espana Betclic France Betclic Hrvatska