Blackburnův manažer Paul Lambert se po devíti měsících cítí “osvěžen”

Blackburnův nový manažer Paul Lambert připouští, že jeho devětměsíční přestávka z fotbalu může být požehnáním v přestrojení. 46letý skot byl mimo hru poté, co byl vyhozen Aston Villa v únoru, ale vrátil se v neděli, když byl oznámen jako nový manažer klubu Championship.Blackburn cíl Paul Lambert jako manažer po propuštění Gary Bowyer Přečtěte si více Lambert strávil čas bez práce cestování v Evropě sleduje Real Madrid, Borussia Dortmund a Bayer Leverkusen a nyní se cítí revitalizován, když hledá druhou promo akci z divize po podobném úspěchu s Norwichem.

“Měl jsem devět měsíců a opravdu si užil svůj čas, “řekl. “Udělal jsem v mé době nějaké skvělé věci a viděl různé týmy trénovat, setkávat se s různými lidmi.Příležitost přišla hned z modré – myslela bych to? Nemůžu se dočkat, až začnu, cítím se osvěžující a opravdu se těším na sobotní hru.

“Když jste manažer, máte v určitých časech vždy viditelnost tunelu. Odstup od něj byl pravděpodobně ta nejlepší věc, která se stala.Byl jsem v nějakých skvělých klubech, skvělých osobách, sledoval jsem jejich tréninky, získal jiný pohled na fotbal a opravdu si to užíval. “Lambert uspěje Garyho Bowyerem na 16. místě Blackburn a zpočátku zdědí stejné problémy, jaké jeho předchůdce zažil v Ewood Parku.

Roveri zůstávají pod přechodným embargem, který jim byl uložen v lednu poté, co nedodrželi pravidla finanční fair play, což znamená, že Lambert nebude moci přeměnit ale na začátku. “” I když Bowyer často citoval embargo jako důvod Blackburnových bojů, Lambert chce přijmout pozitivnější myšlení. “Čím více lidí mluví o nedostatku peněz, je na tom negativní věc, protože lidé ji mohou použít jako omluvu, “dodal Lambert. “Hlavní věcí pro sebe je začít hry.Nedostatek peněz nemusí nutně způsobit ztrátu her. Ale pokud ho použijete jako omluvu, vždy se to stane. “Generální ředitel společnosti Rovers Derek Shaw, který byl přítomen vedle Lamberta, odhalil, že Scot nemusí dokonce prodat jednu ze svých současných jednotek abychom opustili embargo.

“Je to něco, na čem jsme pracovali už celé měsíce. děláme dobrý pokrok, “řekl Shaw. “Předtím jsem uvedl, že bychom mohli být z prodeje z FFP, ale nehledáme prodávání hráče. V ohni máme další žehličky, které nám zřejmě doufají. “