Cíle Ivana Cavaleira nastavují Wolvesa na cestě k vítězství nad Southamptonem

Vlci, kteří byli stále nadšení, že jsou zpět v Premier League, před výkopem představili ohňostroj, ale tato hra byla vlhká, protože Ivan Cavaleiro skóroval svým prvním dotykem v 79. minutě poté, co přišel jako náhradník. </p >

Oslavy portugalského záložníka se staly mužem, který se poprvé objevil v kampani po zranění zad a oslavy se zintenzívnily, když Jonny Castro Otto přidal druhý cíl, aby podpořil povýšený klub až na osmou v tabulce.

Vlci mají velkou šanci zůstat tam, pokud převádějí šance důsledněji. Po dlouhou dobu se zde, stejně jako Southampton, provinili tím, že byli dráždivě zdvořilí: ve své Betclic bonus hře dobře vychovaní, snadno na očích, ale bez zubů.Zejména Nuno Espírito Santo měli v této sezoně diváky, kteří se potýkají se svými kulturními nárůstu, proklínat svou neschopnost dostatečně často změnit šance na cíle. Manažer trval na tom, že je jen otázkou času, než jeho tým zvýší jejich stávkovou rychlost a on byl zde potvrzen. Nakonec Harry Kane skóre zdvojnásobil, když Tottenham poslal Huddersfield spodní část tabulky Přečtěte si více

Po pojmenování stejné startovní sestavy pro sedmý následný ligový zápas – rekord v éře Premier League – Nuno viděl, že jeho strana začala dobře. Castro Otto předvedl nádhernou ránu, kterou Alex McCarthy vystřelil z 14 metrů metrů po pěkném zákroku Wolves, ale popravdě, měl to vstřelit.Aspoň jeho úsilí bylo lepší než záhlaví, které Matt Doherty vyslal z volného kopu před pár minutami.

Wolves ovládl včasné výměny díky částečně třídě Rubén Neves a João Moutinho ve středu pole. Když se však návštěvníci stali odvážnějšími, dostali se tam navrch Mario Lemina a Pierre-Emile Højbjerg. Southampton začal vyhrožovat kolem půl hodiny, Nathan Redmond zahrával chytře přihrávku k Mohamedovi Elyounoussimu, ale Rui Patrício spěchal ze své linie, aby zablokoval slabý výstřel dopředu. > McCarthy v 39. minutě Betclic slušně zachránil Raula Jiméneze, který po dobré práci Doheretyho a Nevese nenarušil.

S oběma stranami bylo cítění vítězství v jejich dosahu, další skus byl větší.Ale ani jeden nevypadal opravdu nebezpečně, na čem záleželo. Southampton měl více držení, Wolves byl omezen na protiútoky.

Téměř, jakmile Nuno nahradil Diogo Jotu za Cavaleiro, Wolves dosáhl průlomu. Adama Traoré vytvořil příležitost nízkým křížem zprava, který Jiménez položil zpět do Cavaleiro, aby vystřelil na střechu sítě z 10 yardů.

Vlci zapečetili vítězství, když Matt Doherty projel chabými výzvami a vytáhl míč k Castrovi Ottovi ze sítě blízko.

“Jsme šťastní, ale víme, že je to jen začátek sezóny,” řekl Nuno. “Musíme se zlepšit.”Přijdou tuhé okamžiky a my musíme být připraveni. “

Mark Hughes mezitím prochází těžkým okamžikem s jedním Betclic mobil vítězstvím ze sedmi ligových zápasů. “Frustrace je emoce, kterou cítíme,” řekl. “Bylo to slušné představení, ale na konci dne musíte získat odměnu, musíte ji vzít.” Nejsme úplně naladěni prvky hry. “Fiver: zaregistrujte se a získejte náš každodenní fotbalový e-mail.