Clint Dempsey se znovu učí milovat a posádka se rozpadá nad pokutou

Zatímco v sezóně Seattle Sounders byla romantická komedie, Clint Dempsey by strávil pár otevřených scén stočených na pohovce, vzlykali do van a Jerryho vany nad ten, který se dostal pryč – ten, který se dostal pryč Obafemi Martins. Nicméně, podle časově uznávané romcom vzorce, Dempsey našel jiskru s někým jiným.

Rozvíjející se pochopení Jordana Morrisa s kapitánem USA více než cokoliv jiného pomohlo oživit kampaň Sounders ‘2016, čtyřletý netopýr v posledních čtyřech výjezdech. Není to tak dlouho, co Dempsey očividně pýtal Martins, který hrál míče do oblastí, kde nigerijský kdysi běžel; zoufale pohlédl na špinavý trik “Martins 9”, který zůstal v šatně; jíst talíře špaget na vlastní pěst. Teď ne teď.Facebook Twitter Pinterest

Dempsey a Morris nejsou úplně perfektní dvojice fotbalu v severní Americe, ale vztah kvetoucí. Duo kombinoval pět ran na branku uvnitř pokutového boxu, Dempsey skóroval od jednoho z jeho. Jejich chápání je vzájemně prospěšné, když se oba odrazí, protože Seattle konečně vyhraje výhry po obtížném startu do sezóny.

V zádech bylo také důvodem být pozitivní, i když byli Chrisem Wondolowskim zmeškaný trest, než si špinil čistý list. Zatímco se Seattle snažili, aby se věci dostaly do čela, obrany zůstaly stále solidní.Proti zemětřesení byli hosté velmi obtížně rozpadnout a zasloužili si jejich vypínání. To bylo docela možné, že Seattle hrával po celou sezónu, i když Sigi Schmid nebyl s výkonem zcela spokojen. “Měli bychom ještě dnes večer dosáhnout více gólů s šancemi, které jsme mohli vytvořit,” zdůraznil šéf Sounders po vítězství 2-0. Ve skutečnosti je stále ještě prostor pro mnoho zlepšení, ale začínající spojení mezi nejvíce zdobeným veteránem a jejich nejslibnějším mladým je příkladem toho, jak Seattle postupuje jako celek. Na jejich aktuální trajektorii, která vyústila ve tři vítězství ze čtyř zápasů, budou brzy zapomenuty všechny ty nejistoty v raném období. Oni, a zvláště Dempsey, se vynoří lépe – stejně jako všichni Romcom vede.GRPenalty kick frace nabídl pohled na hlubší problémy na Columbus Crew Co je v pokutovém kopu? No, docela hodně. Samozřejmě může rozhodnout o hře, lize, sezóně, všechno. Způsob, jakým jsou pořízeny, však může o hráči říci hodně. V případu Columbus Crew otevřela okno do bzučivého myšlení týmu, který zápasil s úspěchem v loňské sezoně. Facebook Twitter Pinterest

Není to často zápas, který se mění na úspěšnou konverzi spotu, ale to se stalo na Mapfre Stadium v ​​sobotu. Sankce Federica Higuaena posunula posádku 4: 1 a zdánlivě byla mimo zrak proti Montrealu Impact, ale vlídnost s Kei Kamarou, která by udělala kop, způsobila větší škody, než jakýkoli jiný gól.Vskutku se Columbus zmačkal a nakonec se vrátil k 4-4 remíze. S dvěma brankami, které už byly k jeho jménu, bylo snad snadné pochopit, že Kamara chtěla uložit pokutu nad určeným kopařem Higuainem. Je také pochopitelné, že argentinský deník s tímto argumentem pouze dali dva cíle a chtěli si udržet míč pro sebe. Ale nebylo to tak jednoduché.

Zdánlivě Higuain řekl Kamarovi jeho výzvu k tomu, aby trestu uložil Ethanovi Finlayovi, na který Sierra Leonean souhlasil. Nicméně, když ho Finlay nabídl zpět Higuainovi, argentinský hráč se dostal na Kamaru a vzal si ji sám. Odtud se ztratila mentalita posádky, což umožnilo Montrealu vrátit se do soutěže, která měla být šitá.Takže kdo byl opravdu na vině – Higuain nebo Kamara? “” Máte dva cíle, jdete na hat-trik, hráč, který v jejich kariéře nikdy neudělal hat-trik, “hledala Kamara vysvětlit později. “Co děláš? Dáváš mu to, nebo si to vzít? To je sobectví. To není týmový kolega. To je sobectví. Proč jsem minulý rok ztratil zlaté boty? Kolik penaltových kopů jsem zaznamenal před Giovincem? Žádné. “

Columbus získal pouhých devět bodů z devíti zápasů a je spadl do druhého dna Východní konference. Sobotní debakl naznačil základní problémy v klubu. V té době se odmítnutí Kamary vzdoutovat na protest proti jeho stávající smlouvě považovalo za něco málo víc než jen malou komplikaci.Nyní – spolu s novějším trestním frachem – by to mohlo znamenat klub, který by se měl obávat, než jen zklamání. GRToronto vytváří další nadace. Byl to jeden z opakujících se obrazů minulého desetiletí v MLS – panorama Toronto nesoucí mute svědectví ještě další nevýrazný výkon domácího týmu na BMO pole. Bylo to, jako kdyby se vůle vyhrát právě odpařovala od Toronto hráčů a rozptýlila se nad horizontem za otevřeným stánkem. Toronto hrála v sobotu první domácí sezónu. Důvod? Klub, čerstvý z posílení startovní čáry na hřišti s přidáním několika MLS veteránů, přestavěl stadion, včetně rozšířeného hlavního stánku, který se nyní imponuje přes pole.Facebook Twitter Pinterest

Dvanáct tisíc diváků z prodeje pomohlo uvést stánku pro návštěvu Dallasu a vytvořilo hnusnou atmosféru, když se Toronto roztrhl do návštěvníků a nakonec vyhrál 1-0. Michael Bradley a Will Johnson se chystali po středisku, Sebastian Giovinco se roztahoval obranou Dallasu, jak jen dokázal, a Jozy Altidore učinil pracovitý posun, když pokračoval ve svém zotavení zraněním.

Jak se ukázalo, rozdílový výrobce a střelec byl Tsubasa Endoh – letošní No9 draft pick a hráč, který začal svoji MLS kariéru v živé módě.

Dallas se snažil hrát svou roli, myslí tě.Nemusí být na cestě jako epický výlet jako Toronto, ale při sobotním utkání ztratili dva rovně velké okraje a řádně provedly tři změny, včetně znovuzavedení partnerství Ulloa a Acosty na základně středu. Pokud by to mělo být platformou pro Mauro Diaz, blízké pozornosti Bradleyho a Johnsona tuto možnost velmi účinně zlikvidovaly. Toronto vypadá po celém poli poprvé, co si pamatuju poprvé. Pokaždé, když se kamery stáhly zpátky za širokou záběr, nová tribunka připomínala, že klub nakonec vypadá, jako kdyby ukládali udržitelné základy. Po dlouhé cestě, která je mohla vypustit, skončila v sobotu až na druhém místě na východě, což je bod za Montrealem s hrou v ruce. V letošním roce jsou skutečné.GP2016 se vyvíjí jako rok Davidova vítězství. Kdyby někdy existovala nějaká pochybnost o tom, jak investoval David Villa v bohatství New York City FC, rozrušený domácí zápas s Montrealem před dvěma týdny vyvrátil takové podezření.

Ne že by někdy byla otázka závazkosti Španělska, ale jeho obraz tváří v tvář na hřišti Yankee Stadium, bolest při ztrátě ekvalizéru času zastavení ilustroval člověka se závazkem k příčině . Občas byl jediným hráčem v NYC FC, který si zaslouží takový kredit. Bývalý Barcelona a Valencia dopředu v posledních týdnech snížili obsah, ale v sedmém cíli kampaně v New Yorku City FC vyhraje 2: 0 přes DC United v neděli. Villa je nyní svázaná na vrcholu střeleckých bodů s Chrisem Wondolowskim a Fanendo Adi.Navržení hráči NYC FC ne vždy vynaložili své fakturace, ale Villa má za uplynulý rok spolehlivě svůj titul.

Ale dokonce podle svých vlastních vysokých standardů se rok 2016 ztotožňuje s definicí roku v MLS. Jeho cíle jen tak daleko dokazují, jak dobře hraje. Španěl je dynamou, kolem níž se celá přední linie Patricka Vieiry točí, přičemž nedělní displej zvýrazní rozvíjející se chápání mezi Villa, Khiry Shelton a Thomas McNamarou ve tvaru 4-3-3 NYC FC.

“S Davidem je opravdu snadné hrát,” řekl McNamara po vítězství na stadionu RFK. “Pokouším se mu z něj pracovat a najít si prostor z jeho pohybu.Na druhou stranu, když se dívám na pole, je to jeden z našich lepších, ne-li náš nejlepší hráč, takže se snažím spojit s ním kolem 18-yard boxu. “NYC FC se stává těžší a těžší se bránit , s tím, že McNamara hraje svou roli v inherentní plynulosti, díky níž je Bronx tak silný.

Rok 2015 byl rokem Sebastiana Giovinca a Bennyho Feilhabera a Didiera Drogby, přičemž první z nich se pravděpodobně těšil z největší sezóny každého hráče MLS v historii. V tomto roce by Villa neměla dosáhnout takových výšek, ale je samozřejmé, že si alespoň jednou položí obličej na přední obálku. NYC FC by měl být vděčný, že přijíždí pro jízdu.GROrlando se míchal, ale nebyl otřesen Orlando vstoupil do páteční noci v celonárodní televizi s 1-1 remízy s New York Red Bulls s mnoha pozitivními aspekty jejich hry a přiměřené body vrátit zlepšení, které ukázali na začátku sezóny. Oni také přišli do hry, protože věděli, že jejich ztráta před dvěma týdny v New Yorku znamenala, že měli něco dokázat před domácími fanoušky.Facebook Pinterest

Někdy v pátek vypadalo to, že Orlando měl příliš mnoho na to, aby dokázal – to byla hra s chipsy, s osmi rezervací a pozdně červenou kartou pro impozantní Orlando vynalezlce Cristian Higuita, již natočil značku All-Star se svou dosavadní výkonností v letošním roce. Jinde v odhodlaném, ale neuspořádaném představení Orlanda bylo lákavé se za první hodinu hry divit, zda démon Bradley Wright-Phillips vyhnal s jeho cíle proti Orlandovi v první hře, teď nějak nějaký posedlý Cyle Larin.Larin ztratil několik velmi nápadných příležitostí, a to způsobem, který připomínal způsob, jakým Wright-Phillips začal sezónu. Wright-Phillips se podívá zpět na tok věcí a od okamžiku on vyrazil na vynikající Sacha Kljestan přes míč k okamžitému dotyku, který viděl, že zametá míč pod Joe Bendik v 19. minutě, vypadal jistě, aby skóre. Larin, který začal sezónu dobře ve snaze o dosažení cíle vysokého cíle stanoveného jeho trenérem Adrianem Heatetem, vypadal mnohem méně uvolněně, ale v 67. minutě udělal rozhodující zásah, když vstoupil do pravého kanálu a uviděl jeho nízkou míč přes gól někdy uniknout dotek od Ronalda Zubara a Kemara Lawrence dovolit Kevinovi Molinovi házet míč domů. Asi byste řekl, že Orlando a Larin si zasloužili, že návrat za jejich úsilí.Nezapomeňte, že kdybyste před pár týdny požádali o zmatený útok Red Bulls o jejich poměr úsilí k dosažení výsledků, možná vám řekli, že to “zaslouží” nemá s tím nic společného. Ale obecně se jejich políčko bojovalo mnohem lépe než v New Yorku. Kakaova jízda a přechod Brek Shey způsobily problémy a zatímco je to rána, když ztratila vlivný Higuita na pozastavení, jsou pohodlně v místech playoff na východě. Musí vynucovat jejich pohodu, finální kouli a řízení zvěře, ale pokrok potřebný k tomu, aby byli v letošním roce opravdovými soutěžícími, je stěží skličující. GP