Crystal Palace doufá, že sluneční brzda pomůže postavit Spurs ve stínu FA Cupu

Alan Pardew se domnívá, že Crystal Palace může ukončit svoji špatnou formu překonání Tottenham Hotspur v pátém kole FA Cupu v neděli, když zaznamenal pozitivní známky během “emocionálního” výcvikového tábora ve Španělsku.

běží v Premier League – vyhráli naposledy 19. prosince – vedlo k poklesu z pátého místa v tabulce od 1. ledna na 13. místo, takže cesta do White Hart Lane by mohla značně ovlivnit jejich sezónu.Pardew řekl, že tréninkový tábor byl částečně inspirován úspěchem, který měl jeden z jeho předchůdců, Steve Coppell, když si užíval paláce, zatímco vedl tým, představující Pardew, do finále Cupu v roce 1990. ” ve vlastním mini-breaku a cítíme, že to pro nás funguje, “řekl 54letý, který očekává, že Yannick Bolasie bude poprvé po prvním vítězství paláce v lize. “Byl to emocionální výlet, který nám pomohl pochopit, co jsme.”

“Chápeme, co jsme. Nejsme nejlepším technickým týmem v zemi jakýmkoli úsekem představivosti. Ale v dnešní době jsme dobrým týmem a to je to, co doufáme, že přineseme do Spursu. “Přijíždíte do tréninku, máte režim a trénujete maximálně 90 minut. Nemůžete dělat nic víc než to.S tímhle a tím to můžeš trochu vyděsit; udělat trochu práce s videem a mluvit. Ale když jste pryč, jste ve společnosti druhé 24 hodin denně. Jste ve výtahu, máte chat, sledujete hru společně. Je to skvělé období pro manažery a zaměstnance, aby spojili tým dohromady.

“Jste uvolněnější. Podobně jako Emmanuel Adebayor se může posadit s Yannick Bolasie. Šance pro Scott Dann, aby se posadil s Wilfredem Zahu, aby hovořil o hře, o jiných věcech, o věcech, které se staly v jejich životě. Tyto rozhovory, které nemáte na tréninku.”Adebayor se nedokáže spojit, i přes složitou povahu jeho převodu ze Spursu, který i nadále vyplácí část své mzdy, a Joe Ledley a Dwight Gayle “Já jsem viděl skupinu, která se shromáždila ve Španělsku,” řekl Pardew, který plánuje znovu odebrat svůj tým, pokud zůstanou ve Španělsku. soutěž. “Když ztrácíte hry, je snadné se roztřídit. Jenom jsem cítil, že pro nás bylo opravdu dobré načasování. Tottenham nás může v neděli rozbít 4: 0, snadno. Jsou to takový tým a všechno může vyjít z okna. Ale v této chvíli jsme v dobré náladě. “Mauricio Pochettino bude střídat svou stranu Spurs, když do 14 dnů vstoupí do hry pěti zápasů.Harry Kane, Eric Dier a Erik Lamela budou doufat, že začnou, zatímco Michel Vorm bude pokračovat v brance v nepřítomnosti zraněného kapitána Huga Llorise.