Démoni jdou zpět-jako-blues a GWS notch překvapení vyhrávají

Melbourne má poprvé vítězství vítězů po pěti letech po pultujícím 33bodovém výhře na Richmondu u MCG. Paul Roosová strana zlomila hoodoo v jemném stylu, Který reagoval na každou výzvu k zaznamenání vítězství 20.9 (129) na 14.12 (96). Střelecká souboje se přetékala na all-in melee ve čtvrtfinále, ale démoni zvýšili ante, aby vedli O 22 bodů za poločas. Richmond nakreslil tuto marhu na sedm bodů ve třetím čtvrtletí, ale Démoni dokončili těžké setkání silně, vzrušující dav. Melbournova pomlčka a odvaha byla Potěšením se dívat, ale možná ten nejvíce příjemný aspekt pro Roose spočíval v zralosti a poezii, které se projevily jeho obviněním, když Tygři znovu a znovu přišli na ně. Max Gawn byl skvělý v houfu, Jeff Garlett byl živý Celá noc se čtyřmi góly a Jack Viney, Dom Tyson, Bernie Vince, Nathan Jones a Jack Watts byli všichni vlivní. Richmond nebyl v žádném případě znechucen s Zraněný Brett Deledio, který ještě v této sezoně nehraje čtyřnásobný zranění, ale tito hráči se zdržují pouze s jednou výhrou a čtyřmi ztrátami.

Opět se spoléhali na příliš málo, Trent Cotchin, Jack Riewoldt, Shane Edwards a Alex Rance byli nuceni vynaložit příliš mnoho nákladu. Přidání k jejich strasti bylo ohromnou událostí pozdě ve hře, když Rance odjel předloktí do zadní části Wattsovy branky, Hlavu, když ležel na trávníku.Facebook Twitter Pinterest Zranění k urážce, Nat Fyfe vede Dockery po zklamání.Foto:. Paul Kane / Getty Images

Fremantle sezóna je oficiálně ve volném pádu poté, co se zhroutil ke ztrátě šoku do Carlton v nedělním AFL chaosu v stadiónu domény

Brownlow medailista Nat Fyfe re- Zranil jeho obtížnou levou nohu během porážky 10.12 (72) až 9.14 (68), která zanechala Fremantle mrtvou naposledy u stolu s rekordem 0-5.Sydney dolů AFL vlajky fancies West Coast, Severní Melbourne stále neporažený Přečtěte si více

Ve shodě s hrůzostrašnými chybami to bylo jen to, že šokující obrat rozhodl o utkání. S Carlton vedoucí pouhými čtyřmi bodymi, pokus o kopnutí přes branku od Lachie Neale při řešení Šlo to strašně špatně.

Míč dopadl v klíně Blues dopředu Liam Jones, který vystřelil branku z 20m ven, aby Carlton zvýšil o 10 bodů s zbývající minutou.

Chris Mayne kopl branku po závěrečné siréně, aby snížil konečnou marhu na čtyři.

Dockery byly strašné po celý zápas a tlak Je nastaven na zesílení na trénovat Ross Lyon po další chybu-plisovaný displej od jeho týmu.

Fyfe by mohl být nastaven na stint na okraji poté, co zranil jeho levou nohu, zatímco je posazený v nářadí v průběhu druhého čtvrtletí .

Hvězdný záložník se vrátil do pole ve třetím semestru, ale trval jen několik minut předtím, než se znovu odhodil, aby aplikoval led na nohu. Je to stejná noha Fyfe se zlomila loňská předběžná závěrečná ztráta Hawthorn, což vede ke spekulacím, že mohl znovu zlomil.

Defender Michael Johnson (koleno) a Hayden Ballantyne (noha) byly také vlevo kojící zranění.

Ballantyne měl ojedinělý úvodní termín – a to nebylo z dobrých důvodů. Dockers se zajímal po tom, co kopl těžký kork na levou skok v páté minutě.

Pak brzy po návratu do pole, Ballantyne byl zanechán omámený a ošetřovat bolavé pravé koleno po těžkém střetu s týmem. Ballantyne brav ely se vrátil do hřiště s oběma nohama ovázanou, ale jeho nemocný disciplinovaný open-hand ranou Marc Murphyho hrudi skončil stojí Fremantle gól.

Murphy a Bryce Gibbs nastartoval cíle spojky v posledním čtvrtletí, zatímco Jones Vyskočil do dvou gólov, aby pomohl uzavřít vítězství.Facebook Twitter Pinterest Alan Richardson, trenér Saints osloví své hráče během zápasu 2016 AFL 5. kola proti GWS Giants.Foto: Adam Trafford / AFL Media / Getty Images

Richardson nemluvil s jeho slovy poté, co Giants kopal šest gólů za 13 minut na začátku posledního čtvrtletí, aby zajistil 19.12 (126) až 12.7 ). Jako soupeřský trenér Leon Cameron chválil zralost obrů pro vydržení třetí světové rallye, Richardson vsadil do svých hráčů veřejně a za zavřenými dveřmi.

Než vyčkával den nebo dva pro podrobnější přehled, Richardson řekl, že svatí posuzovali každého hráče jednotlivě v místnostech těsně po zápase. “Když to bylo opravdu těžké, bylo nám nalezeno, že chceme,” řekl.

“Když šli do jiné úrovně, nechodili jsme tam – to bylo opravdu zklamání.” “Bylo to trochu – budem generalizovat nebo přehánět Že je to trochu “Dovolím tomu, aby to někdo dal a já bych se mohl dostat na konec.”

“Dnes jsme měli příliš mnoho cestujících.”

Vyplynulo z toho, že vítězství nad Collingwoodem a následně minulý víkend v Launcestonu, kde ztratili Hawthorna jen o tři body. Nějaký parašutist hospitalizoval poté, co se dostal do SCG trávníku před AFL hrou Read more

Richardson Co se stalo v příštím měsíci, by ukázalo, zda byla neděle překážkou pro jeho vývojový tým.

Třetí cíl obřadu Giants na začátku posledního čtvrtletí byl obzvlášť výčitkový.

Míč byl kopnutý hluboko do útoku GWS a přinejmenším čtyři giganti byli na vlastní pěst, s Tobyem Greeneem, který mohl mít příležitostný výstřel z gólu.

Ukázalo se, že Svatí se vzdali. / P>

Bylo také nečekané, protože St Kilda se ve třetím čtvrtletí vrátila tvrdě.

Když kapitán Nick Riewoldt střílel v útoku, zmenšil marže na pouhých 10 bodů. >

Riewoldt pak opustil pole po zbytek čtvrtletí, protože problém s kotníkem se znervóznil.

GWS také kopl poslední cíl termínu a ukázal se Rozhodující moment.

Riewoldt hrál hru a Richardson říkal, že jeho kapitán má bolesti kotníku.

Leigh Montagna byl také vzlétán pozdě v hře kvůli bolestivosti bolesti. / P>

Greene byl nejlepší ven s 31 úchyty a čtyři góly, zatímco Jeremy Cameron se vrátil z pozastavení na pětkrát. Steve Johnson také zapnul se čtyřmi a Riewoldt byl nejlepší pro Svaté s 11 Značky a čtyři cíle.