Donald Sterling soubory pro rozvod as Clippers vlastnictví bitva rachotí na

Bývalý LA Clippers vlastník Donald Sterling podala žádost o rozvod s jeho manželkou téměř 60 let ve středu, když pokračuje v ní bojovat přes vlastnictví týmu.

Sterling, 81, citovaný neslučitelné rozdíly v papírování předložen k Los Angeles vrchní soud, řekl právník Bobby Samini. Že papírování byl zpočátku zamítnut soudem jako nekompletní, ale byl opraven a znovu předložen později.Uvádí datum jejich oddělení jako 1. srpna 2012.

Sterling rovněž podal návrh na pozůstalostní soud středu pro evidence a rozdělování majetku v souvislosti s $ 2 mld prodeji Clippers CEO ex-Microsoft Steve Ballmer a tvrdí, že má nárok na polovinu majetku komunity, podle soudních dokumentů. Právník Pierce O’Donnell řekl Shelly Sterling nemá žádný komentář, a nezaznamenala ani buď soudní podání.

Sterling žaluje svou ženu a NBA u federálního soudu přes $ 2 miliardy prodejem týmu.Ona vyjednal dohodu s Ballmer později našel lékaři Donald Sterling neschopná zvládnout své obchodní záležitosti

Oba piliny přicházejí dva týdny před 60. výročím páru a asi čtyři měsíce poté, co soudce nařídil V Stiviano -. Žena, která Shelly tvrdila, byl její manžel paní. – odevzdat klíče k $ 1,8 m domu, který jí Donald Sterling koupil a zaplatit Shelly Sterling asi 800.000, že její manžel zasypali mladší ženy v hotovosti $, Ferrari a další luxusní vozy

rozhodnutí přišlo téměř rok po nahrávce Donald Sterling říká Stiviano není spojovat s černí lidé vedl NBA ho zákaz na celý život a jemně mu $ 2,5 m.Nahrávka byla unikly týdny poté, co Shelly Sterling žaloval Stiviano, vycházejícímu byla manželova milenka.

I když Shelly Sterling uznal manželské problémy, řekla pár nikdy odděleny, přestože měla rozvodové papíry vypracován. Pár svědčil u soudu v březnu v Los Angeles vrchní soud o jejich neutuchající lásku k sobě navzájem, zobrazování karty dali navzájem výročí a narozeniny.