Eddie Jones je statečný nový svět dává cestu k neurčité účinnosti

Chlapec může být příliš mladý na to, aby si vzpomněl, ale Anglie začínala znovu a znovu. Stuart Lancaster se stal prvním hokejovým trenérem v roce 2012, po dalším hrozném světovém poháru. V té době vyhrál 13-6. Tentokrát to bylo 15-9. Teď, tak jako tehdy, byli neviditelní, ale účinní. Přidejte upozornění, že podle hodnocení bylo toto utkání mezi osmi a devátými nejlepšími stranami na světě a někdy to připadalo jako takové. Jack Nowell se snaží ujistit, že zvítězil v Anglii Eddie Jonese ve Skotsku. Přečtěte si více

Každý, kdo doufal, že uvidí Anglii odhalit odvážnou novou cestu, bude zklamán. Vypadali hodně jako strana, kterou jsme sledovali posledních čtyř let. Ale to vždycky bylo pravděpodobné, protože Jones teprve začal svou práci.Zatímco Lancaster, který se chystal udělat čistý přestávku ve svém prvním utkání, vybral tři debutanty a kapitána Chris Robshaw, který vyhrál pouze jednu čepici, Jones necítil potřebu být tak odvážný. Nová éra, noví hráči v médiích a médiích mají takový zájem vidět, nový styl hry Jones naznačil – vše, co by mohlo čekat na další týden. “” Chtěli jsme si zahrát pozitivní rugby, “Řekl Jones. “Postoj kluků byl takový, že jsme chtěli posunout míč.” Ale oni brzy zrušili tento plán. Protože, vysvětlil, “jsme byli trochu z naší hry a rozhodčí bylo obtížné”.Zdálo se, že John Lacey si užívá zvuk svého vlastního píšťalku. “Je těžké dostat pod sebou pohyblivou hru,” řekl Jones. “Nemůžete pohybovat míčem, když je 50/50 při poruše.” Jones možná používal malou poetickou licenci, když mluvil o záměrech týmu. Opravdu, všechno, o co se teď zajímá, je vítězství. Nemyslí si moc na to. Jeho kapitán Dylan Hartley se trochu přiblížil k známce, když řekl, že zápas se stal “troškou boje za ruku”, protože “uděláme pár věcí, které byly opravdu dobré, a pak to trochu zrušíme Nerozhodnost při porušení nebo zneužití “. Hartley připustil, že “hodně přehodnotil, hodně se vylepšil”. Významným hráčem byl Billy Vunipola, který se rozléhal kolem pole jako vyděšený slon, který se bojí myší.Jones vybral Vunipola jako klíčového hráče, “chlapce, který opravdu chce, aby Anglie na další úroveň, skutečná hnací síla”. On je někdo, kdo Jones doufá, že vybudí tým kolem. Po představení Vunipoly zde Jones oznámil, že “může být nejlepším No8 na světě”. Byl to muž z zápasu – ačkoli, abych byl upřímný, byla to taková neohrabaná záležitost, že pro cenu nebylo příliš mnoho dalších soutěžících. Jeho bratr Mako by ho mohl utéct, kdyby hrál víc než v posledních 30 minutách. On dělal druhou zkoušku Anglie s vynikající malý zpětný průjezd k Owen Farrell, opravdu vynikající skill.England trenér Eddie Jones odděluje Billy Vunipola pro chválu Přečtěte si více

Jinak, Anglie udělala pár příliš mnoho chyb , Při jejich manipulaci, při poruše, a také postrádal malou disciplínu.Možná Jones přehnal všechny své řeči o tom, že by chtěli, aby hrát s “hranou”. Hartleyovi bylo řečeno, že se Laceymu potopí. Farrell – který převzal kapitán, když Hartley odešel z hřiště s 10 minutami odešel hrát – strčil Greig Laidlaw. Dan Cole, kterého Jones popsal jako výjimečný, rozbil Jonny Graye, když neměl míč. Starší hráči se dopouštějí zbytečných chyb. Druh, který je může stát za jiné dny, proti jiným opozici. Ale tohle jsou jen maličkosti.

Anglická obrana byla výborná a jejich práce se začala shromažďovat ve druhé polovině. Jak řekl Hartley: “Zůstali jsme na tom a když to záleželo, měli jsme nějaké dividendy.”

Jones dal svým dvěma trenérům Paul Gustardovi a Steveovi Borthwickovi spoustu úvěrů za to, že “dělá nohu” Dostat stranu připravenou.Je to jeho oddělení, útok, který potřebuje nejvíce polský. Říká, že pokud bude v Římě slunce, můžeme ho vidět příští neděli.