Edin je obecně statečný chlap, vynikající útočník

Stromy hrály za “Romy”. “Chelsea” prohrál v Itálii
Andrei Kleshenok – o tom, proč Římané porazili šampióna Anglie.

Jak je to všechno dobré, že Jack je takový strom.

Edin je obecně statečný chlap, vynikající útočník. Chcete-li hodit na to je výhodné, aby visel. Plot kolem budovy. Ale míč se odrazí jako barba. A to je také skvělé, protože někdy skákal na El-Shaarawi. Zvláště takový průchod, bez pohledu – jedno peklo by nevynalezlo. Ne v životě.

Zde Morata není strom. Ten veselý člověk, rychlý, vysoký. Pokud je to nutné, míč se táhne. Říká správně: všude zůstává až do konce své kariéry – v Juventusu, v Realu Madrid v Chelsea. Obecně hezký, bez ohledu na to, jak vypadá. Ale měl šanci – od Pedra se odrazil míček – a na Kurva udeřil Kurmana z pěti metrů. A byl by strom – možná by to nebylo uzavřené. Možná by mu míček sám vyrazil do brány.

Stromy hrály za “Romy”. “Chelsea” prohrál v Itálii
Fotografie: Corriere dello Sport, Roma, Sky Sports

Celkově nebyla Moreta šťastná. Je příliš hezký – a tak seděl na lavičkách ve starých klubech. A “Roma” zvítězil kvůli Džekovi. Jeho lesnatost je pro horor účinná. Je to skoro primitivní strach ze strany obránců. Edina a v Itálii se někdy bojí. A “Chelsea” za hodinu tak věřili v mystickou sílu Džeka, kterou tři z nich uzavřeli. S živým Perotti.

Jak tady ne vyhrát? Chelsea měl na obranu naprostý chaos. Ve druhé polovině se zdá, že Cahill a společnost zcela ztratili víru ve schopnost zastavit Jack. Jinak proč tyto detaily? Edin není králík, který by ho chytil. Je to dravec a kdekoliv od trestu nebude odejít.

Pro jiné to bylo třeba hledat – například El-Shaarawi. V jistém smyslu je také stromem. Ne absolutně: technický chlap, nohy jsou dobré. Ale na pozadí Azar – dřevěné. Na pozadí Azar je téměř všechno stromy. A obecně je Eden samozřejmě lepší než El-Shaarawi. Ale existují i ​​detaily. Pokud jde o ně, Pharaoh zaznamenává kontaktu a belgický dělá extra …

Zápas rychle zapomene. Co je třeba pamatovat, je skupinová fáze. Budou hluk na pár dní, až do víkendu, připomínají okamžiky. Vyvolejte světelný mýtus. Například, že Azar byl trest. Nebo řekněme, že Chelsea by mohl na druhém místě získat pět.