Finanční revoluce konečně přivede závod do 21. století

Pokud vše půjde do plánu, nahrazení levy obchodním systémem zachycujícím jak maloobchodní, tak internetové sázení na závodech, bude katapultovat sport přímo z šedesátých let, kdy byl Levy zaveden, do stejného dne a nyní jako všichni ostatní .

První a nejvíce zřejmá otázka na mnoha myslích bude: kolik to stojí za to?

Přinášení offshore sázek pod deštníkem, nevyhnutelně zvýší miliony a pravděpodobně desítky Miliony, více každý rok, aby se podpořilo odvětví, které přímo nebo nepřímo zaměstnává 85 000 lidí. Další informace o tvrdých číslech, včetně kurzu, s jakým budou účtovány sázkové kanceláře, se objeví ve vhodném čase, možná v rozpravě o rozpočtu ve středu. V určitém smyslu však nejsou peníze nejdůležitější.To je princip, který je skutečně neocenitelný. Základní chybou v systému Levy bylo to, že vždy umožňovalo bookmakerem, aby udělali otevírací nabídku, jako kdyby se jednalo o bookmakery, spíše než o ty, kdo byli Konečný zdroj hotovosti. Závodní fáze zábavy pro své publikum, a to, co oni ztratili v průběhu sázek na to je cena jejich fun.Bookmakers varoval zaplatit, nebo tvář je zakázáno sponzorství Přečtěte si více

Ale místo prodeje vstupenek Veřejnost jako normální podnikání, Levy nucen závodit projít agenta, který blokoval celé divadlo a pak stanovil limit na to, kolik by to zaplatil. Obchodní náhrada za Levy by neměla pouze modernizovat financování závodů, ale i celou strukturu a výhled.Účastníci, a nikoli sázkové kanceláře, nakonec přijmou své oprávněné postavení jako skuteční zákazníci sportu. Účastníci budou mezi sebou poskytovatelé služeb, zaplatili provizi za řízení sázek ze sázení. Konečně, rozhodně nebude otázkou, kolik si bookmakery přenášejí na závodění, ale kolik závodění jim dovoluje udržet.

V důsledku toho bychom měli poprvé Dobrou představu o tom, kolik britských závodů stojí komerčně pro masové publikum, bez zákonné mlhy Levy, aby se dostali do cesty.Sportovní příjmy ze sázení budou úzce spjaty s úspěchem nebo neúspěchem pokusů o růst publika v Británii a v zahraničí a poskytnou mu to, co chce: vzrušující, hluboce konkurenční sport, který je také nejlepším a nejpřirozenějším sázkovým médiem, který je zatím koncipován. Závodní a sázková kancelář sponzorovala spoustu startu dlouhého boje. Přečtěte si více

Jedná se o příležitost, kterou dostihali již mnoho let.Snažte se o to, že bookmakery nemohou překonat 21. století a základní, komerční zdravý rozum navždy. Velké podniky s hazardními hrami, které se doposud vzdorovaly iniciativě partnera autorizovaného sázení o sport, se mohou rozhodnout, Mimochodem, mohou jít a přijmout, že v budoucnu předají plátek celého svého hrubého zisku na britských závodech předtím, než udělají něco jiného, ​​a že budoucnost může být stejně Ale co se děje na ABP, britské závodění má nyní pevný závazek nahradit Levyovou vládou, která má zřejmě vůli dodat. Konečně se zdá, že je to slib, že závodění může dostat do banky.