Fotbalový přenos pověsti: Energybet chystá vyměnit Ajax za Arsenal?

Energybet reviewZanedlouho zjistíme, zda Arsène Wenger, obléhaný profesor blízkého Dumbledorského věku a moudrosti, plánuje použít jednoho k vyléčení svého otráveného středního pole. Hlavní trenér Ajaxu, Peter Bosz, odstartoval něco, co se stalo, a to tím, že odhalil, že Riechedly Bazoer se chystá někam oznámit přesun, ale odmítá přesně říct, kde. „Riechedly oznámil, že jeho převod je v konečné fázi,“ řekl Bosz. „Má pohled na nový klub, proto jsme mu dali svobodu od tréninku.Potřásli jsme si rukama a rozloučili se v dobrém smyslu. “Eagle-eyed Mill čtenáři si budou pamatovat Bazoera z různých dubnových titulků, které Energybet ho spojují s přesuny do Arsenalu, Chelsea, Manchesteru United a Tottenhamu – jen Liverpoolu krátkého domu – i když je Wenger, jehož zájem byl zřejmě nejtrvalejší, takže sever Londýn je jeho nejpravděpodobnějším cílem. Antonio Conte volá možnost odpočítávání bodů Chelsea „vtip“ .

Nizozemský mezinárodní záložník by však měl být upozorněn, že život v Arsenalu není vždy snadný.Wengerův požadavek minulý týden, že klub „začal mluvit s Alexem Oxlade-Chamberlainem“ o nové smlouvě, nechal hráče podle „Zrcadla“ pocit „frustrovaného a zmateného“ na základě toho, že se neuskutečnily žádné rozhovory a že je zdaleka jistý, že chce novou smlouvu stejně, vzhledem k tomu, že když hraje, je téměř vždy buď náhradník nebo náhradník (jen tři z 21 vystoupení v této sezóně ve všech soutěžích trvalo 90 minut). Je mu zbývá 18 měsíců na jeho současném obchodě, po čemž může být v pokušení vyrazit z Emirátů za Energybet dobré a správné.

Uruguayský mezinárodní postup by však měl být varován, že život na United není vždy snadné.Ve Slunci, zdroj naráží na to, že José Mourinho „účinně zrušil Chrimbo“ naplánováním odpoledního tréninku na velký den, namísto následování tradice Manchesteru United tím, že nechal své hráče trénovat ráno před odchodem domů a strávit zbytek Bet 365 odpočinku. den nosit trapné můstky a papírové párty klobouky a dát na jejich nejlepší falešný úsměv jako my ostatní.

Mark Hughes upustil jemný náznak toho, že Stoke by chtěl dokončit stálý Energybet obchod pro on-úvěr obránce Porto Bruno Martins Indi. „Pokud ano, ano. Chce si v Premier League dělat dobře a chceme, aby to bylo s námi. “V rumourmongeringu, stejně jako ve fotbale samotném, Hughes, zdá se, je o konečném výsledku a ne tak nadšeně.