Gylfi Sigurdsson opravuje střílet Evertona k vítězství nad Fulhamem

Cenovka 45 milionů liber na Gylfi Sigurdsson těžce vážila a chyběl trest s herní galodou a domácí dav na hraně mohl být podnětem k nové introspekci. Jeho reakce si zasloužila podepsání klubového rekordu, dva pěkné cíle, které mu pomohly k jejich nejvýraznějšímu Betclic vítězství v sezóně. Jokanovič, který způsobil nářek na špatné dokončení. Fulham byl hrozivější tým před poločasem. Everton, snadno otevřený a postrádající kreativitu, trpěl třetí domácí hrou za sebou. Role se po intervalu obrátily.

Úvod Cenka Tosuna pro Dominika Calvert-Lewina vylepšil potencionál domácího týmu a skóroval svou první sezónu, když Everton konečně držel čistý list.Ale byl to Sigurdsson, který byl nápomocen v celkovém zlepšení, ale pro potopení svého přímého kopu proti Fulhamova příčce by měl mít trik s kloboukem.

“Ukázal fantastický charakter a osobnost je důležitá,” řekla Silva. “Zmeškal trest, ale během jedné nebo dvou minut tvrdě pracoval.” Fotbal byl s ním spravedlivý poté, co zmeškal trest. Každý den tvrdě pracuje na tom, aby vytvořil dobrý fotbal. “

O tom bylo od Evertona zpočátku jen málo důkazů a Fulham, který ztratil Timothyho Fosu-Mensah po vážném poranění ramene už po osmi minutách, měl založit pohodlná výhoda první poloviny.Andre Schürrle zbytečně šlapal z pozoruhodného stáhnutí Ryana Sessegnona a Betclic mobil osmnáctiletý troubil do baru z blízkého dosahu, když ho uvolnil Jean Chaëme Seri za chaotickou domácí obranu.

“Zaplatili jsme drahá cena, “připustil manažer Fulhamu. “Ukázali jsme určitou kvalitu, byli jsme odvážní s míčem a vytvořili jsme šance, ale bude pro nás tak těžké, pokud rozdáme dva góly.”

Silva není ranter nebo raver ale jeho poločasové instrukce pracovaly k dokonalosti. “Řekl jsem jim, že v naší útočné hře musíme být agresivnější a klidnější,” řekl. Brzy poté, kdy společnost Tosun nahradila Calvert-Lewin, udělala islandská mezinárodní korekce v jemném stylu.Poté, co propustil Jonjoe Kenny, se Sigurdsson po pravém kříži znovu dostal do držení, když se jeho kříž odvrátil do jeho cesty. Č. 10 stočil do levého rohu přesný konec levou nohou a Everton byl na cestě k tolik potřebnému vítězství. Ale Luciano Vietto špatně udeřil ze míče na Schürrle, ale Jordan Pickford chytá jeho nohy.Chovatel Evertonu, který tento týden podepsal novou šestiletou smlouvu, načerpal oslavu pěst a Goodison zařval uznání klíčového okamžiku. Fiver: zaregistrujte se a získejte náš každodenní fotbalový e-mail.

Tosun zdvojnásobil náskok domácí strany, když Kenny uvolnil Theo Walcott a bývalý arsenalský křídel vznášel perfektní kříž na zadní místo pro neoznačeného útočníka k hlavě domů.

Další ostrý tah Evertonu, tentokrát když byl Betclic propuštěn náhradní Bernard Idrissa Gueye si po levé straně přinesl třetí gól a sekundu pro Sigurdssona v poslední minutě.Brazilec si vybral běžecký záložník do oblasti a Sigurdsson vrhl nonchalantový cíl za Bettinelliho. Arnautovic zapečetil vítězství, když West Ham složil Manchester United gloom Přečíst víceHarry Maguire uzavře rutinní výhru pro Leicesteru nad problémovým Newcastlem Přečíst více