Hlasovat odejít? Hlasujte Steve! Je Hilton zasažen titulky, aby prodal svou knihu?

V této debatě o referendě, vezmete své hrdiny tam, kde je najdete. Když Steve Hilton byl bosým ředitelem strategie Davidem Cameronem v č. 10 v raných dnech koalice, většina pravicových médií ho ráda charakterizovala jako prostorový kadet.

Nyní, když se prohlásil za vyplaceného člena tábora Brexit, ty stejné noviny ho nazývají anti-ustavičským guruem pro naše časy. To, že Hilton je tak vokální, nedávno samozřejmě nemá nic společného s tím, že má brožovanou verzi své knihy “Více lidí”.

Pokud jste to vynechali, je zde stručný souhrn: “Hluboko, jsme všichni lidskí, a kdybychom se dostali jen od některých věcí, které nás činí méně lidskými, mohli bychom být všichni trochu více lidské…Nemusíme se vystrašit z budoucnosti. Ne všechny technologie jsou špatné.Google, kde je moja žena, Rachel, je výkonným ředitelem, je příkladem pozitivní síly na změnu, protože děti mohou rozvíjet svou mysl tím, že se dívají na obrazy amazonského deštného pralesa i porna. Hlasujte Steve. Lepší svět je Hiltworld. “Úterý

Výstava květin Chelsea je jako vstup do dvou paralelních vesmírů. Je-li váš jediný kontakt s přehlídkou prostřednictvím novin a televize, může se zdát, že se jedná o hřiště pro honoráře a drobné celebrity, které mají být fotografovány, a pro designéry, kteří se dívají na klid zeleného prostoru, který nevypadá příliš odlišně z jakéhokoli jiného zeleného prostoru, zatímco soudci dokotují, že vlk je vysazen na nesprávném místě.Ale jdi tam a najdou lidi, kteří nemohli dát házet, která zahrada skončí se zlatou medailí a právě se objevili, protože milují rostliny. Když jsem poprvé šel, šel jsem beruerk v pátek v pátí, kdy skončila přehlídka a koupila obrovské množství kvetinových rostlin, které vystavovatelé bouchali spíše než doma. Asi týden mi moje zahrada vypadala velkolepě a pak všichni zemřeli současně a zanechali ji jako pustinu. Včerejší den Ústav pro daňové studie je nejnovější respektovaný ekonomický tenký nábytek, že by opuštění EU znamenalo zhoršení Británie v krátkodobém horizontu. Není to poprvé, kdy byl IFS obviněn ze zaujatosti.V průběhu let ho Tories a práce kritizovali za to, že mají strach, aby zpochybnili své ekonomické údaje; což je pravděpodobně nezávislé na tom, jak mohou tyto organizace získat.

IFS si klade za cíl, aby před konáním volby sliboval manifestaci každé strany. Jejich celková zjištění byla, že žádná strana by nepodnikla GCSE ekonomický papír na základě jejich aritmetiky. Čísla tórií mohou být zdaleka nejhorší, SNP pravděpodobně ukládala větší úspornost než práce, ale v každých číslech byly velké rozdíly.

Nic se nepřiblížilo ke sčítání, každý by si musel půjčit více a zdanit více, než tvrdili, a většina nechráněných vládních útvarů by do roku 2019 sotva existovala.Takže víš. Týden je správné domnívat se, že jmenování Alana Sugara jako vládního nového podnikání car má více společného s tím, že byl frontmanem pro učedníka v televizi za posledních 10 let než pro jeho kariéru ve stavebních zesilovačích a počítačích, které ne vždy fungovaly velmi dobře, stejně jako satelitní pokrmy pro Sky.

Vláda a BBC by tak snadno mohli učinit horší; Lord Sugar dostal učeňské vystoupení až poté, co sir Philip Green odmítl – pravděpodobně proto, že by v Monaku hrát svá daňová exilová opatření jeho manželky.

Jen si myslíte, že Beeb a vláda mohly skončit s podnikovým carem, který BHS bičoval k prohlášenému úpadku za £ 1.Jak to je, že jsme jen dostali cara, jehož hlavním úspěchem bylo zahájit kariéru Katie Hopkins.Friday

Nejhorší utajeny ve fotbale je out: José Mourinho byl potvrzen jako nový manažer Manchester United.

Podle některých zpráv, zvláštní Jeden byl na Spojených mezd za poslední tři měsíce, takže to nebylo žádné překvapení Louis van Gaal se zdála být nejubožejší manažer zvednout FA Cup protože konkurence byla zahájena v roce 1871.

větší záhadou je, co se Mourinho tak dlouho, jak on byl v rámu pro práci, když Sir Alex Ferguson stál dole.Někteří cyničtí odhadovali, že Fergie se starala o zachování jeho dědictví, než o pokračování úspěchu klubu a chtěla předat Davidovi Moyesovi, manažerovi bez zkušeností s provozováním velkého klubu.

Přesto, když jsou Mourinho a Manchester United položkou, téměř každý fanoušek fotbalu v zemi bude zoufalý, aby se nezdařilo.

S EU nebo bez EU