Irská republika Roy Keane očekává, že Shane Long bude chybět na cestě do Bosny

Roy Keane všechno vyloučil, že Rob Elliot a Shane Long jsou k dispozici pro první etapu kvalifikace Irské republiky Euro 2016 proti Bosně a Hercegovině v Zenici v pátek.

Elliot zaujal Newcastle v Bournemouth v sobotu navzdory problémům s stehnami a Long měl injekci v pondělí v noze poškozené v porážce v Polsku minulý měsíc.Keane také není bankovnictví na Sunderland je John O’Shea, který byl od 25. října s úderem úderu a je pozastavena na první nohu, hrát v pondělí návrat.

“S zranění jsme že během posledních dvou nebo tří týdnů jsem kluci vyloučili, “řekl Keane, asistent manažer Martin O’Neill. “Pokud budou k dispozici na další den nebo dva, zvláště pro druhou nohu, bude to fantastický bonus, protože se zraněními, které měli, byly bolestí…Ať se stane cokoliv, chlapci, kteří začínají v pátek večer, a to je vše, na co můžeme doufat. “

Keane nemá žádné pochyby o postojích klubů ohledně zranění, ale řekl, že je to” ironické “, že hráči jsou často pohodlně považováni za 10- 14 dní od návratu jejich zaměstnavatelů, když se mají setkat se svými zeměmi.

Bývalý manažer Sunderlandu a Ipswicha řekl: “Požádáte některého z hráčů, kteří pracovali pod sebou, problém s hráči, kteří odcházejí pro mezinárodní, nikdy.Nikdy jsem je nevyloučil po dobu 10-14 dní, kdyby byl mezinárodní zápas, to vím. Pokud by hráči byli fit, odešli by. Ale pokud hráči nejsou vhodní, musíte respektovat kluby. Pokud se hráči nehodí, pak samozřejmě zůstávají u svých klubů. Ale je ironické, že se zdá, že se všichni vyloučí po dobu 10-14 dní. “Jonathan Walters je pozastaven na první noze v Zenice, takže v sobotu v Rotherhamu byl hokejový trik ze strany Ipswicha Daryl Murphyho – jeho první cíle v sezóně – nemohly být lépe načasované.