Jeden by mohl, ale Morata není strom

Nemohl. Jeden by mohl, ale Morata není strom. Chcete-li skóre pět – musíte vybojovat od Alissona, a ne přesně v pozici.

Stromy hrály za “Romy”. “Chelsea” ztratil v ItáliiPhoto: Corriere dello Sport, Roma, Sky Sports

A nedošlo k žádnému trestu. Příště, když Azar chce trest, netahejte s tím, že klesne do bodu, kdy se stane simulací. Nehrá v Barceloně. Takový trest nebude obdržen.

A samozřejmě Kante. Poslední útočiště modrých přírody. Hodinový francouzský hráč, který má v centru Chelsea centrum. To platí po celém Anglii – není to nic, co ho nazval to nejlepší. Prosí mýtus, že s ním bude snazší – a není tomu tak. Nebylo by to jednodušší. Je to bezpečnější – ano, ale ne snadnější.

S Kant, bez něj – “Chelsea” udělal všechno v pořádku. Zdálo se, že hraje: snadno vystoupil z podtlaku a krásně roztrhal linky. Neříkejte to s obtížemi. Ale on ztratil; můžeme říci, že kvůli obraně je to možné – kvůli Moratu. Můžeš zavolat na Bakayoko a to bude nejpřesnější analýza. Takže: Bakayoko – ne. Zatímco starý muž De Rossi a kuřárna Raja orientační ji řezal ve středu pole, Matic zaznamenal v Lisabonu. Pravděpodobně je to symbolické. Dokonce i kopec padl.

Proto v autobuse “Chelsea” napište: “Děkuji za 40 milionů.” Někdo se přihlásí: buď Monegasques, nebo Římané – Romové mají také omluvu. Komentátor stále pobavil a křičel po druhém gólu: “Proč Rudiger chybí tento míček?”

Protože Rüdiger je průměrný hráč. To je důvod, proč.

Stromy hrály za “Romy”. “Chelsea” ztratil v ItáliiPhoto: Corriere dello Sport, Roma, Sky Sports

Je zajímavé, že se jedná o Rüdiger – průměrný hráč – včera v „Chelsea“ byl nejlepší obranou. Přirozeně nejlepší. Rüdiger. Je to legrační – pro ty, kteří v posledních dvou letech viděli Serii A. Antonio vybral, zachytil a kvalitativně zahájil útoky. Chybný, samozřejmě – ale kdo se nemýlil? Určitě ne Rüdiger.

Dobře, toto je vše, co koučuje. Jejich problémy jsou již daleko od “romské” italštiny. A všechno je blíže k ruským Romům. Zdá se, že požádá o nákupy io jejich nedostatečnost. Dva ze tří nováčků byli na poli nejhorší. A třetí byl Rüdiger.

Zajímalo by mě, kdo přijde: ten, kdo tyto buňky koupil, nebo ten, který je trénuje.