Juventus vytváří „krásnou symfonii“, jak říká mezera v talentu proti Interu

Na otázku, jak škodlivé by bylo tak brzy v sezóně zaostávat za Interem, odpověděl: „Počet blízký nule.“

Kontrast mezi chováním obou manažerů byl markantní. Tam, kde se Sarri snažila zmírnit napětí, se zdálo, že je Contemu pohlceno. Svou předzápasovou tiskovou konferenci zakončil hrozbou, že s fotbalem úplně přestane, poté, co ztratil trpělivost s otázkami ohledně skupiny fanoušků Juventusu – podle názoru Contého ne skutečných fanoušků, ale „ignorantů“ – kteří vedli kampaň za odstranění jeho hvězdy z Chodník slávy před Allianz Stadium. “Nebyl bych velkou ztrátou pro fotbal,” řekl Conte, “ale ani fotbal pro mě nebude velkou ztrátou.”

Určitě by to byla rána pro Inter, prosperující tak daleko jeho vedení.Očekávalo se, že Gonzalo Higuaín nastoupí po boku Cristiana Ronalda a za nimi bude hrát Aaron Ramsey.

Přesto Sarri, odsouzený za příliš přísný výběr týmu v Neapoli a Chelsea, ukázal v těchto prvních několika týdny sezóny, kdy se starý pes může naučit nové triky. Opustil svůj charakteristický znak 4-3-3 ve prospěch 4-3-1-2, aby vyhověl Ramseymu, a zdá se, že nyní tlačí s novou formací, i když chybí Welshman.

Juventus zaútočil na Inter dlouhými přímými přihrávkami během nedělních úvodních výměn – další překvapení, vzhledem k tomu, že Sarri obvykle preferuje rychlé výměny. Miralem Pjanic postavil Dybalovu bránu míčem přes vrchol z jeho vlastní poloviny. Okamžitě po restartu zahájil Matthijs De Ligt povolení Ronalda z okraje pole Juventus.Portugalci se vrhli dovnitř a narazili do baru. Premier Sports