Kozák umí překvapit. Vytáhne proti Makedoncům nejmladšího Slováka?

SENEC. Spekulace o tom – do jakého velkoklubu přestoupí, se již stávají podobně omšelým evergreenem, podobně jako v případě Marka Hamšíka.

Pouze dvacetiletý Ondrej Duda je ze své generace snad největším talentem u nás. V polské lize, která má stále větší prestiž, se vyšvihl na hvězdu.

Když sjíždí ze hřiště, fanoušci Legie Varšava Hulákají jeho jméno a spojují ho s písničkou Doo Dah od skupiny Cartoons.

“Když dvacet lidí křičí vaše jméno – máte husí kůži po celém těle,” přiznává Duda.

Poláci si nedávno zvolili prezidenta země se stejným jménem – stal se jím Andrzej Duda.A tento moment ještě umocnil popularitu Slováka v Polsku.

“Vzpomínal jsem jim, že Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk I vy můžete být jeho předplatitelům Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € v porovnání s měsíčním předplatným Čtvrtletní předplatné 9,90 € Objednat Ušetříte 1,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční předplatné od 0,98 € Objednat Cena 0,98 € platí pro nové předplatitele první měsíc. Další měsíce jsou za standardní cenu 3,90 €.Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT, Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk Odemknout tento článek 0,50 € Odemknout Po zaplacení se článek o několik sekund odemkne a můžete pokračovat v čtení Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční p redplatné 3,90 € Objednat Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT , Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone