Lezení Jack Butland: z ME v Anglii

Lezení Jack Butland: z ME v Anglii
O budoucí hvězda – prvními slovy trenéra, který věřil v přehrávači.

Jack Butland nic stěžovat: lavním brankáře, „Stoke City“, a celá Anglie byla dlouho přesvědčeni, že – první otázka budoucnosti národního týmu. Někdo prudký vzestup mladík překvapen, ale ne trenér „Cheltenham Town“, který viděl začátky velikosti od začátku.

V minulé sezoně Jack Butland chce zapomenout – poté, co strávil většinu z toho se zraněním, a udělal strach o jeho návratu. Ale stalo se, a v této sezoně mu nechyběl jediný zápas, rychle psaní původního stavu. Maličko, a Joe Hart se bude muset vážně soutěžit o stavu prvního vydání.

Lezení Jack Butland: z ME v Anglii
Foto: StokeCity

Na Jack Butland a Hart není opravdu tak málo společného. Obojí, například, začal svou cestu v nižších řadách. Jack Butland v době spatřen bdělé Mark Yeyts, který hledal hlavní rival brankáře „Cheltenham Town“ Scott Brown.

Zatímco Jack byl jen 18, a v domácnostech, „Birmingham“ nedal hrát, i když už se snažil ruku na mezinárodní úrovni, příklady mládeží tričku pro Anglii. Yates sám hrál na birmingemtsev a staré připojení mu pomohl vyjednat pronájem střele, ve které viděl potenciál, když ostatní zůstali ve tmě.

„Birmingham není tak daleko a já jsem tam hrál, tak jsem vždy sledoval domorodce Academy. Když jste v nižších ligách, musíte vědět o všech talentů klubů vyšší. Takže můžete využít jejich talent a dát jim zážitek. Potřebovali jsme brankáře, který by konkurovat s jádrem. Jack byl rád pomůže, a byli jsme rádi, že pracovat s ním. On nám hodně pomohlo. ”

Ačkoli původně Jack Butland byla volba fall-back – Brown byl považován za hlavního brankáře v posledních třech letech – poměrně rychle, jeho působivá hra ve výcviku donutila trenéra k sezení pro více zkušené hráče na lavičku.

Jack Butland byl tak dobrý, že jeho smlouva byla prodloužena až do konce sezóny, po které Jack Butland okamžitě šel na euro s Anglií jako třetí tým brankář dospělých.

„Jeho víra v sebe, že jsem prostě ohromen. Ten má určitou auru. Neměl zaznaotsya, není nazývá sebevědomý – prostě vyzařuje víra ve vlastní síly. Jedná se o velmi správný přístup, a tato důvěra bez arogance vždy vidět spoluhráči. On vybral deset minut na konci každého tréninku s cílem umožnit spoluhráči do praxe v stávek. Některé z jeho šetří byly neuvěřitelné – kluci se neustále snaží, aby ho porazil. “