Melbourne Victory může čelit sankcím FFA nad výbuchy

Bránicí premiéři Melbourne Victory čelí možným sankcím, když se fotbalová federace Austrálie připravuje na to, aby jednal nad vzplanutými vzplanutými lahvemi a lahvemi, které fanoušci odvysílali v soutěži derby v Melbourne A-League. Nedůvěřivý a rozzlobený se zdá, že výkonný ředitel FFA David Gallop pravděpodobně vydat vítězství s předvedením příčiny incidentu v sobotu večer v AAMI Park.Victory a město co-hvězda v pulsující 2-2 Melbourne derby | match report Čtěte více

Vychází z minulého víkendu, že fanoušci Western Sydney Wanderers použili rakety v zápase s vítězstvím v Etihad Stadium, což vedlo FFA k tomu, aby se Wanderers dostal do výpovědi, a pozastavil odečtení tří soutěžních bodů.

Policie uvedla, že před derby a dvěmi hráči byla během sezony osvětleno sedm světlometů. V druhé polovině pak někteří v sekci fanoušků Victory ukázal svou frustraci s nechtěným volným kopnutím tím, že hodil láhve na pole směrem k Melbourne City gloveman Thomas Sorensen. “Shromažďujeme informace od victorské policie a dalších o událostech, ke kterým došlo před a během minulé noci A- Ligový zápas na AAMI Parku v Melbourne, “řekl Gallop.” Zvláště jsme hluboce znepokojeni vzplanutím výbuchů uvnitř i vně stadionu lidmi identifikovanými jako příznivci Melbourne Victory.

“Vzhledem k okolnostem, které jsme se objevili po minulém týdnu, že se někteří fanoušci vítězství rozhodli jednat tímto způsobem.

“Světlo reflektorů by nemohlo být více na chování fanoušků.”

p> “Očekáváme, že budeme schopni oznámit další kroky v souvislosti s těmito incidenty zítra (pondělí).” Stojí za zmínku, že vrhli stín nad báječnou fotbalovou hru.

/ p>

“Je jasné, že bychom raději mluvili o pulzující soutěži 2-2, která byla vzrušující výstavou dovedností našich hráčů a blízkostí naší konkurence.”

sedm lidí bylo vyhoštěno z důvodu rušivého chování, jeden pro vypuštění předběžné hry, jeden pro vstup do oblasti hry, čtyři pro intoxikaci a tři pro vypouštění raket po lahvičkách byl hoden. Dva 17-letý -kolejší chlapci byli také vystěhováni z trestných činů souvisejících s drogami. Pokud jde o použití šílenců, indiskrétní nebyli na stejné úrovni fanoušků Wanderersových fanoušků – kdo před týdnem vypustil více než 20 raket, včetně desivých detonátorů. Ale trenér Victory Kevin Muscat viděl dost a chtěl poslat zprávu k trestnímu prvku ve své klubové fanouškovské skupině.

“Není to přijatelné,” řekl po zápase. “Ve světle toho, co jsme viděli minulý týden, tito jedinci by už neměli přijít na naše zápasy.

“Cítil jsem reakci ze zbytku davu…”Už je čas, abychom vyrostli.”

Na samostatné tiskové konferenci se trenér města John van ‘Schip odrazil v jeho sentimentu “

” Neměli bychom to přijmout a nepřijmout to od našich fanoušků, “řekl.

” Fanoušci musí pochopit, že penalizují svůj tým.

“Pokud máte srdce pro klub, neměli byste tyto věci dělat.”