Mladý muž reaguje na kritiku: Představte si, že byste Ibrahimoviče postavili do obrany

MONZA. Je závodním superkonkurentem. Má jen osmnáct let, ale na kontě už má i vítězství v F1 a v mladém věku dokáže soupeřit s nejlepšími.

Jeho soupeři mu však vyčítají mladickou nerozvážnost. “Nemám proti němu nic. Odvádí dobrou práci a je rychlý. Jenže některé věci z jeho strany nejsou správně, pokud najednou v plné rychlosti musíte prudce šlápnout na brzdu,” reaguje na incident z Velké ceny Belgie finský jezdec Ferrari Kimi Räikkönen.video / /www.youtube.com/embed/nD_sGtCMLiQVerstappen šel do zatáčky odvážné už po startu. video //www.youtube.com/embed/iT3TWr1-AT4

Max Verstappen se nejprve do první zatáčky natlačil tak, že vyvolal vzájemnou kolizi s Räikkönenem a jeho týmovým kolegou Sebastianem Vettelem.Potom během závodů Fina při snaze o předjížděcí manévr nebezpečně blokoval.

“Toto dělal už v Maďarsku. Stopu nelze neustále měnit. Jednou si Kimi musí říci: Nyní do něj zezadu tak vletím, že se k tomu (ke změně stopy) již nevrátí. Kimi křičela jako gentleman a zcela správně. Verstappen patří na psychiatrii, pokud říká, že Kimi je na vině, “kritizoval Holanďana legendární Niki Lauda. Přečtěte si také: Niki Lauda posílá Verstappen na psychiatrii

Podobně kriticky reagoval i bývalý mistr světa Jacques Villeneuve.” Zdá Verstappen je chráněn FIA. Chce být hvězdou. Něco není tady, jsem na to naštvaná, ale tak to je.Před dvaceti lety ho někdo poslal na strom, “cituje mistr světa z roku 1997 na motorsport.com.” Jeho jízda je nepřijatelná. Každý profesionální řidič ví, dokonce i v GP2, že pokud jde o nárazy zevnitř a nedostatek místa, dojde ke kolizi. “Další závod čeká, až budou závodníci soutěžit v příštím závodě. “Nemůžu změnit svůj závodní styl jen proto, že o to žádám,” řekl mladý Holanďan podle BBC. “Představte si, že byste požádali Zlatana Ibrahimovića, aby hrál v obranné hře . Myslíš, že to udělá jen proto, že si myslí, že bude lepšího obránce? Pochybuji, že je budou poslouchat.Pokud má rád útočit, bude útočit, “syn Jonesa Verstappen, bývalý jezdec F1, srovnal jeho situaci.