Newcastle očekával, že do 48 hodin odjede Steve McClaren

Budoucnost Steve McClarena v Newcastle United zůstává v pondělí v noci ve stavu poškození, i když bývalý trenér Anglie se očekává v následujících 48 hodinách.

V pondělí se představenstvo Newcastle setkalo s formalizací krize rozhovory, které byly zahájeny v neděli po 3-1 odevzdání před den před Bournemouth v St James ‘Park.McClaren je stále ještě plánován trénink v úterý ráno. Novewcastle manažer se změní v živou noční můru pro Steve McClaren. Více Lee Charnley, generální ředitel Graham Carr, hlavní skaut a klubový velvyslanec, Bob Moncur se setkal v Yorku, kde se diskutovalo o alternativách k McClarenovi a začal proces “due diligence” o potenciálu některých kandidátů, aby vedli útěk z ústupu. Dva pozoruhodní neúčastní byli Mike Ashley, majitel , který zůstal v Londýně, ale učiní konečné rozhodnutí, a McClaren, jehož pozice ředitele byla vždy poněkud sémantická.

Keith Bishop, klíčový poradce Ashley, je údajně častým kontaktem s Charnley, který se zdráhal propustit McClaren a nebyl ochoten se ponořit do urychleného praní. Přes Newcastle, který je druhým dnem Premier League, se domníváme, že neexistuje žádný nedostatek práce manažerů, kteří se zajímají o potenciální volné místo.Jejich počet zahrnuje dva bývalé manažery Liverpoolu Rafa Beníteze a Brendana Rodgersa a bývalého trenéra Evertona Davida Moyese. S bývalým manažerem Leicester Nigel Pearson také dostupný Newcastle mají hodně na rozvažování.McClarenis myšlenka mít čekali na zprávy o jeho osudu ve svém domě na Teesside v pondělí, zatímco jeho hráči měli den volna před přípravami na své cestě do Leicester, vedoucí týmy, příští pondělí night.Given že ani Benítez ani Moyes je pravděpodobné, že bude příliš zamilovaný do struktury řízení Newcastlu, podle kterého trenér trenéři a Carr a Charnley postarat o nábor, to bolestivé přestávka mohla dobře snášet, zatímco zdlouhavé jednání probíhají.

Přesto, čas je krátký a vyhlídky ztráty nespočet miliony by chybět na další televizní dohoda by mohla ještě vyzve Ashley dosáhnout rychlé rozhodnutí, identifikace trenér si myslí, že jsou schopny uplatnit nejlepší z nevýkonném týmu.

Zdá se, Ayoze Pérez cítí nějaká forma změny je nezbytná. “V některých okamžicích nejsme tým, nejsme jako jeden,” řekl BBC Radio Newcastle. “Něco se musí změnit.

” Nestačí – v šatně máme dobrou kvalitu, ale během této sezóny jsme to neprokázali.Musíme být týmem. Nevím, co se stalo, ale musíme něco změnit. Musíme si myslet, že máme deset finálů. Nezáleží na tom, jak musíme být týmem a snažíme se dostat body co nejdříve, protože jsme v potížích.

“Je naším polem, musíme dát fanouškům něco zvláštního protože Newcastle, klub a fanoušci nezaslouží situaci. Nevím, co se stane, ale právě teď je náš manažer Steve McClaren a my musíme být s ním. “

Zatím v otevřeném dopise klubu NUFC Fans Forum, “skupina, požadovala akci, než bude příliš pozdě. “I když máme ještě deset her, fanoušci NUFC nemohou přijmout současnou pracovní etiku hráčů,” četla. “Někdo, někde musí být zodpovědný a rozhodnutí musí být učiněna.”