Nichols Canyon se může stát schopným náměstkem vyplnit prázdnotu, kterou zanechal Faugheen

Poprvé se na cheltenhamském festivalovém setkání koná 28 závodů, ale je to nejvyšší počáteční překážka, první událost na kartě, která by mohla nastavit tón. Je to vždy jeden z nejpopulárnějších závodů setkání s vítězi, kteří se po mnoha měsících vzrušujícího očekávání vpadají, a pokud Min, favorita, dává Willie Mullinsovi svůj čtvrtý nejvyšší vítěze za sebou, budou vlnky Bude se cítit až do pátečního večera. Síla a hloubka Mullinsova týmu pro letošní Festival je dobře známá, ale z hlediska sázení by Min mohl být nejdůležitějším běžcem všech. Od posledního podzimu je lídrem na trhu s nejvyššími a jeho jméno bude na vrcholu mnoha tisíc Yankees a dalších sázkových sázek na běžeckých soutěžích Mullins během čtyřdenního setkání.Vítězství okamžitě přesunul velké množství pilotů na Douvan, v Arkle Trophy a Un De Sceaux v Queen matky Champion Chase, stejně jako Mulllins je přední uchazeči o Cheltenham Gold Cup v pátek. Mullins nedávno prohlásil, že se ho někteří účastníci na červenec v Galway zeptali na minu a jeho příprava na Nejvyššího byla podobná té, kterou získal v minulém roce Douvan. Podíváme-li se na jeho cenu v kontextu jeho veřejné formy, je však těžké uniknout – mírně znepokojujícímu – závěru, že trh ví něco, co my ostatní neuděli.

Nejlepšího koně v závodě podle Timeformu a může to být jeho současná cena hlavně proto, že bookmakery se dlouhou dobu dívali na kartu prvního dne a rozhodli se, že půjdou za úkryty předtím, než zazněla siréna.Buveur D’Air, jeden z několika soupeřů, který udělal špatně, je lepší sázka na 7-1.

Annie Power je startovní cena pro Champion Hurdle je jedním z několika během týdne, který může záviset Na Min, ale nebyla zvažována pro závod, když Faugheen, loňský vítěz, byl stále zdravý. Ona pomůže učinit cenu za svého stálého společníka Nichols Canyon, nicméně zatímco Double Shuffle, v novém handicapu chase, je další solidní uchazeč za velmi spravedlivou cenu.

Nejistota ohledně běžících plánů stále mraky Sázky pro Champion Chase, ale Un De Sceaux by měl vyhrát co se stane a za cenu, která je podpořena návratem Sprinter Sacre do závodu.High Bridge je obrovský běžec kolem 12-1 v Bumperu ve stejném odpoledni.

Zabana byl zapomenut, protože jeho porážka na těžkém odchodu na Leopardstown naposledy, ale zůstává uchazečem o JLT Novice Chase na Lepší půdu, zatímco Aux Ptits Soins, který ho v loňském roce porazil ve Fredu Winterovi, je pro Ryanair World Hurdle velkou cenou kolem 16-1.

Výjimečný Gold Cup nedostane pozornost, kterou si zaslouží V pátek v důsledku přítomnosti Victorie Pendletonové v Foxhunter Chase, ale hráči, kteří zpátky Cue Card, kteří by možná byli jasným favoritem, byl vycvičený Mullinsem, měl by alespoň získat slušnou cenu o On The Fringe a vynikající Nina Carberry 40 minut později. TOP VÝSLEDKY FESTIVALU GREG WOOD