Nick Kyrgios závodí s hodinami na nepravděpodobné setkání Davis Cupu s Bernardem Tomicem

Lleyton Hewitt doufá, že se Nick Kyrgios a Bernard Tomic znovu sejdou do australského týmu Davis Cupu poprvé za tři roky. Hewitt v úterý jmenoval Kyrgiosa a Tomíka vedle Sam Grotha a Johna Peersa za Australský svět V sobotu bude Kyrgios závodit s hodinami, aby se stal vhodný pro trávu v olympijském parku od 16. do 18. září poté, co byl nucen opustit svůj třetí zápas USA Open s John Millman je v pohotovosti, s Jamesem Duckworthem také v týmu šesti mužů jako možnost vzhledem k jeho schopnostem. že Hewitt dává Kyrgiosovi každou příležitost, aby se zotavil včas. Pokud ano, bude mít kapitán vrchol-20 hvězd Kyrgios a Tomic poprvé se spojil, když 18letý Kyrgios vyvrcholil debut v Davis Cupu v Austrálii vítězství v play-off 4-1 World Group v Polsku v září 2013. Různá zranění, nemoci a pozastavení zabránila tomu, aby Kyrgios a Tomic zastupovali Austrálii během posledních tří let a šest vztahů.

“Je zřejmé, že bych rád máme ty dva chlapce, kteří nás vedou v singlech, “řekl Hewitt AAP.” Doufejme, že budeme mít Nicka.Ale pokud to neuděláme, stále si myslíme, že se nám podaří vyřešit dobré oblečení a chceme se vrátit do Světové skupiny. “” Právě jsme se měli zaměřit.”My si myslíme, že se nám to podaří.”

Slovensko je pravděpodobně vedeno světem č. 29 Martina Klizanem a 99. – s Kyrgiosem v pochybnostech, Millman se najednou ocitá v rámu pro vyvolání poháru.

“On nebyl součástí toho původně čistě proto, že jsme měli aby se podíval na dvojnásobné možnosti také, “řekl Hewitt.” Takže John Peers, Grothy a Ducks byli původní družstvo. “Ale Millman je určitě nejlepším hráčem singlu a tak budu mluvit s ním a pracovat na tom, jak Nick jde, a pak budu muset udělat nějaký plán. “Rozhodně pokrývají všechny své základny a dají sami nejlepší příležitost. “Po sérii zničujících zranění Millman přestavěl svou kariéru a pořadí s jemnou sezónou roku 2016 a neměl štěstí, že v prvním kole v Flushing Meadows vylosoval osmé semeno Dominic Thiem.

Millman ztratil v pěti setů a Hewitt podporuje svět No66 dělat práci pro Austrálii, pokud bude požádán o debut.

“Myslel jsem, že hrál opravdu dobře v New Yorku.Bude by bít hodně hráčů, kdyby nebral člověka jako Dominic Thiem, “řekl Hewitt.

” To byl opravdu kvalitní zápas. “