Po rezignaci Kononova se objevily zprávy o možném návratu do Grozny Rashid Rakhimov

Po rezignaci Kononova se objevily zprávy o možném návratu do Grozny Rashid Rakhimov. Ve středu „Terek“ sezóny s trenérem sebevědomě se konalo ve dnech 5. místo – a skončil šampionát s nejlepším výsledkem v historii klubu. “Krasnodar” Igor Shalimov zázračně předčil nejbližší pronásledovatele o pouhý jeden bod.

Kononov rezignoval na “Akhmat”. Rakhimov není co chytit Foto: R-Sport

6-7 kola před koncem šampionátu-2016/2017 Rahimov diskutoval o jeho budoucnost s klubem prezident, strávil sezonu a klidně odešel Grozného, ​​i když není pochyb o tom, že šéf byl velmi naštvaný, protože z mine v zóně Evropského poháru, který byl tak blízko.

Dovolte mi, abych vám připomněl, že je důležité říkat Rashid, když odcházel, „If“ Terek „chce, aby evropské poháry, tým potřebuje k růstu třídu, musíte si koupit další masterovityh hráčů. Chtěla jsem jít rychleji – koupit motor s větší silou. ”

Loni v létě, tým hlavně Brazilci připojil nezralé – neposkytují požadované vedení efekt je stěží podobný „výkonným motorem“, který může být dosaženo ještě před Europa League. Tam jsou fotbalisté z Íránu, Senegalu a Venezuela, dva Albánci a jeden bláznivý kosovar. S tímto mezinárodním souborem nebudete hity hity.

Pokud je Rashid Rakhimov primárně znepokojen penězi – samozřejmě se bude snažit znovu. Pokud má trenér zájem o profesní růst, odmítne. Nepřestávají do téže řeky dvakrát, protože voda se v ní mění v průběhu času. V “Akhmatu” se nic nezměnilo, s výjimkou názvu.

Oleg Kononov nepomohl.

Pracovní výměna za Slutského. “Spartacus” nebo “Match TV”?
Šest volných míst pro další trenér “Hull City”.

Leonid Slutský v táboře “Tigrů” je špatný. Tým, předpověděný bojem o propagaci v této třídě, se rozházel mezi cizinci a měl čtyři výhry v čtrnácti zápasech. Slutsky hodně mluví a slibuje, ale postupně ztrácí důvěru fanouškům a vůdcovství. V Anglii nejsme zvyklí na čekání. Zvláště když byl pozván, aby vedl úroveň Ligy mistrů, a utopil tým ve směru třetí divize.

V patnáctém kole “Hull” hraje doma proti střední velikosti “Middlesbrough”. Pokud nebude znovu vyhrát, možná budou před branou pro národní týmy otevřeny dveře do Slutského. V takových situacích je čas, aby trenér přemýšlel o nové práci. Pět klubů a jeden bonus pro Leonida Slutského.