Preview MLS víkend: pripravte sa na bitku v Kanade

Za šesť týždňov a nakoniec sa začína cítiť, ako sa MLS chystá. Chladné počasie, ktoré znemožňuje hráčom a odrádza fanúšikov, je za nami a liga tabuľka nadobudla pocit identity. V podobe Montrealu sú najvyššie na východe a v sobotu v Toronte prekonávajú najväčšiu rivalitu Kanady. Je to výber víkendových hier.

Montreal by mal byť zvyknutý ísť. Zostali za plastovým poľom na Olympijskom štadióne za zelenú, zelenú trávu Stade Saputo – čo znamená, že Didier Drogba je na čele Bet365 svojho prvého začiatku sezóny.Pobrežie Slonoviny nehrá na umelom trávniku, takže sa sotva vybral, ale odišiel z lavičky, aby sa minulý týždeň stretol s vynikajúcim vyrovnávačom proti Chicagu a teraz trenér Mauro Biello premýšľa nad tým, či mu dá začiatočné miesto. “Je to niekto, kto potrebuje nejaký čas na to, aby sa dostal, a musím to vziať do úvahy,” povedal Biello. “Vychováva dobre. Je ostrý. Stále nie je na 100%, ale je na dobrom mieste, aby pomohol tímu. ”

Toronto by sa mal cítiť celkom dobre: ​​šesť zápasov do svojej bláznivej 8-game road výlet do začiatku sezóny – BMO Field prechádza tvárou v tvár, takže sú TFC uzamknuté z domova – sú to 2-2-2, čo predstavuje slušný návrat.Minulý rok Toronto nemohol prestať Bet365 pripustiť, ale tento termín sprísnili, vďaka čiastočnému prírastku Stevena Beitashoura, ale aj na druhom konci stratili svoju úlohu: len to šlo o šesť gólov sezóna a Sebastian Giovinco má štyri z nich. Jozy Altidore zaregistroval minulý týždeň pomocníka; Teraz sa musí dostať do zápisu.Sebastian Giovinco: “Nezaujíma ma, či som tvár MLS alebo nie” Prečítajte si viac

“Je to dobrá súperenie, môžem vidieť našich fanúšikov sú naozaj nadšení, “povedal Drogba vo štvrtok. “Derby je tu na výhru. Musíme zvíťaziť. Ale na konci je to len tri body. ”

Táto hra môže byť pevná. Trochu mágie z Piatti alebo Giovinco to Bet365 vyhrať Red Bulls hostiť Orlando – a oni sú zúfalí na víťazstvo Všetko nie je dobré v Harrison, New Jersey.Minulý rok víťazia štítov fanúšikov stratili šesť z ich prvých sedem – a naposledy na Východnej konferencii. Najmenej zaznamenali v lige a tiež najviac priznali. Dax McCarty to mal pravdu, keď pripustil: “V súčasnosti nie sme veľmi dobrý tím.”

“Bol to ťažký začiatok roka, nie je o tom žiadna otázka…všetci to môžu vidieť. Stále sa snažíme nájsť odpovede, “povedal McCarty minulý týždeň po porážke mužstva 2-1 v Colorade. “Nálada v tíme je pozitívna – určite sa neopustíme v sezóne, nie je to v našej povahe.Ale zároveň musíme byť realistickí: v súčasnosti nie sme veľmi dobrý tím a výsledky to dokazujú. “Cieľom Ronalda Zubara v snehu v Colorade sa skončilo neúspešné sucho, ktoré trvalo 337 minút , ale problémy s Red Bulls pred gólom zostávajú. Bradley Wright-Phillips získal v poslednej sezóne 17 gólov, ale tentokrát to už nebol, a Mike Grella a Sacha Kljestan sa snažili znovu získať jemnú podobu minulého Bet365 roka. V nedeľu hostili Red Bulls Orlando a určite to mohli urobiť s víťazstvom. Našťastie pre nich sa v súčasnosti stretáva množstvo ďalších východných tímov, čo znamená, že Red Bulls neboli prerezaní…Pre návštevníkov však Antonio Nocerino chýba: Talianovi bol udelený zákaz jedného zápasu pre beh na ihrisku s cieľom osláviť vyrovnávaciu akciu Kevina Molina proti novému Anglicku. Nocerino hral štyri zápasy pre Orlando, ale zápasil hlavne preto, lebo nevyzeral vhodne: jeho pozastavenie by mohlo byť požehnaním v prestrojení. Ako bočné poznámky, Red Bulls brankár Luis Robles teraz hrá úplne 90 minút v 113 rovných zápasoch, čo ho držiteľom pre väčšinu po sebe idúcich minút v histórii MLS. Čas na oslavu s čistým listom Dallas sa snaží udržať víťazný beh proti Vancouveru Čo začiatok sezóny pre FC Dallas. Ona bola najlepšia strana v lige od diaľky: strelí góly, tvrdo beh, hrať dobrý futbal a Bet365 vyhrať zápasy.Všetci cudzinci potom, že ich jediná porážka bola 5-0 búchanie súpermi Houston Dynamo – ktorí sedia rock bottom na Západe. Minulý týždeň, Dallas pokračoval vo svojej dobrej forme s výhrou 2-1 cez Sporting KC, ktorý bol dosiahnutý bez reťazca špičkových hráčov, vrátane Mauro Diaz, Carlos Gruezo a Matt Hedges, a Oscar Pareja bol potešený, že jeho menšie svetlá boli schopné robiť podnikanie. keď som videl tím, ktorý vyhral, ​​aj napriek tomu, že je to na poli, “povedal tréner Oscar Pareja. “To nám hovorí, že máme tím, ktorý je pripravený reagovať na výzvy a hráčov, ktorí sú tu.Odpovedajú veľmi dobre. ”

Tento víkend idú do Vancouvera, ktorí sú hore a dole a zrazu zistili, že sa ťažko dostanú ciele – vyradiť tri rovno, iba šesť za sebou hry. Ale oni by mohli mať riešenie svojho scoringu sucha: Blas Perez, ktorý je ochotný poškodiť jeho bývalý klub. Perez si užil tri hviezdne Bet365 sezóny s Dallasom, ktorý zaznamenal 37 gólov v 103 zápasoch v Texase, ale Dallas rozhodol že v 35 rokoch nestojí za inú zmluvu. Vancouver si myslel iný a vybral ho v obchode s Mauro Rosales. Doteraz sa používal dosť opatrne, ale je sľubný ísť na víkend.

“Cítim sa dobre,” povedal Perez. “Mám všetko jasné, takže budem k dispozícii na výber.Bude to zvláštny moment pre mňa [proti Dallasu], ale najdôležitejšia vec je vyjsť s tromi bodmi. “Unbeaten RSL ísť do Los Angeles s prednými tromi v podobe Šesť hier, nie straty. Real Salt Lake zostávajú jediným neporazeným tímom v MLS a navštevujú Carsona v sobotu v Dallase na západe. Aké je ich tajomstvo?

Mohlo by to byť ich pôsobivý útočný trident. RSL bojovali minulý rok a neboli to najsilnejšie útoky, ale Joao Plata, Burrito Martinez a Yura Movsisyan sa navzájom našli Bet365 podľa svojich predstáv a vytvorili taký reálny chémia.RSL sa stali zábavným tímom, ktorý sa bude pozerať. “Salt Lake je predná trojka veľmi nebezpečná,” povedal Vancouverský tréner Carl Robinson po tom, čo minulý týždeň minulý týždeň prehral 1-0 na Rio Tinto Stadium. “Momentálne sú v podobe. Dosiahnú niekoľko gólov a vytvoria niekoľko šancí a potrebuješ iba šancu, aby si strelil gól. ”

Plata sa určite teší. Mladý ekvádorský hráč vytvoril minulý týždeň Martinezov prvý gól v MLS a teraz má ruku v ôsmich desiatich gólov jeho tímu.Vo svetle spravodlivosti, Vancouver mohol byť minulý týždeň pred Martinezovým víťazom, ale RSL si to vzal na bradu, vzal si svoje šance a vzal body.

“Všetci naši útočníci sú naozaj talentovaní keď hrávajú navzájom, môžete robiť špeciálne veci, “povedal vedúci trénera RSL Jeff Cassar. “Môžete urobiť niektoré veci, ktoré nemusíte nemysliť, že sa stane, pretože dôverujete hráčovi, ktorý vám dáva loptu. Myslím, že sa môžeme ešte lepšie. “Columbus čelí Houstone – a očakávame ciele

Chceš vzrušenie? Sledujte Houston. Chcete nechať nedotknutú Bet365 obranu? Sledujte niekoho iného. Houston sú pravdepodobne najviac vzrušujúce MLS, ale oni jednoducho nemôžu prestať pripúšťať. Obrana Dynamo sa v tejto sezóne podarilo dosiahnuť 13 gólov a sedia na západe.Minulý týždeň dostali naplnené 4-1 v Los Angeles a tréner Owen Coyle nebol šťastný. “Mám pocit, že ciele, ktoré sme uznali [dnes večer], každý z nich bol veľmi vyhnúť. rešpektujte, že to bola základná obrana, “lstival sa. “Musíme zatvoriť zadné dvere a prestať pripúšťať mäkké ciele.” Houston sa v sobotu dostane do Columbusu a Coyle povedal, že plánuje pretrepať svoju zostavu, aby porovnanie slovenských stávkových kancelárií zastavil hnilobu. “Budú existovať zmeny, čo je samozrejmé. A všetci chlapci hľadajú šancu, no, dostanú šancu. A keď sa dostanú do toho dresu, je na každom z nich, aby si udržali dres. “Columbus si minulý týždeň vyhral svoju prvú výhru kampane, 3-2 proti NYC FC a vyzerali dobre robiť to.Kei Kamara sa vrátil k svojmu starému sebe a jeho cieľ sa bezpochyby ujal, zatiaľ čo Justin Meramova jednopólová dvojspektúrna reprezentácia predstavovala jeho najlepší deň v košeli Columbus. Minuloroční šampióni z Východnej konferencie sa od roku 2007 nestretli s Houstonom a sú radi, že sa vrátia na Mapfre po niekoľkých náročných hrách na ceste. “Bolo to skvelé byť doma, “Pripustil Meram. “Máme radi hrať tu.” Michael Parkhurst, kto bol chybne poslaný neskoro v zápase namiesto spoluhráča Tysona Wahla, je k dispozícii po tom, čo MLS opravil svoju najlepšie internetové stávkové kancelárie chybu a Columbus je streľba na druhé priame víťazstvo. Očakávajte vzrušenie v Ohiu.