Prostě nemůže být takticky flexibilní kvůli nedostatku

Prostě nemůže být takticky flexibilní kvůli nedostatku odpovídajících zkušeností. Opravdu nevyšel na vysoké úrovni a nebyl pod křídlem jiného hodného taktiku. A v komentářích k zápasům používá šablonovité fráze jako “musel jsem hrát první číslo”.

Navíc neví, jak kontaktovat hráče. Nastavení pro sezónu, řešení psychologických problémů a jejich řešení – ne pro něj. “Khokhlov dal stejných 11 hráčů, ale nemluvil s ostatními,” říká fotbalista Arsen Khubulov o zkušenosti Kubana.

Jmenovat takového trenéra v takové situaci znamená zahrnovat režim “autopilota”, kde úspěch bude záviset na štěstí o 90 procent. Problémy klubu nebudou vyřešeny, protože trenér je možná zná, ale neví, jaký je klíč k rozhodnutí. S psychologií a takovým rozkazem, takže tlak na to, co vsadil v “Kubanu”, nemá smysl.

Jediná věc, kterou může dát, je “účinek nového trenéra”, když tým vydává řadu výkonných výkonů. Ale další rozhodne o kvalitě trenéra. A opravdu nesměl pracovat ihned po určení – to znamená, že týden před propuštěním Kalitvintseva prošel marně, protože nový trenér by se mohlo usazovat na tuto dobu.

Proč “Dynamo” opět letí ve FNLFoto: TASS, Sportbox

Něco nám říká, že volba padla na Khokhlova protože většina absurdní princip, který v Rusku aktivně dodržovat „Dynamo“ a „Spartacus“ – vyzvat ho na post trenéra, protože hrál za nás. Budeme bodovat o jeho koučování úspěchy, on úspěšně běžel kolem pole v našem tričku, on je dobře známý. Takže skutečně legendární hráč, ale trenér bez talentu Dmitrij Alenichev získal podporu. Takže průměrný Andrej Kobelev se stal nedotknutelným.

“Dynamo” po takovém rozhodnutí ohrazuje pouze skutečnost, že chybí peníze. Klub stále platí za hříchy předchozích majitelů. A na místě bude Kalitvintseva málo lidí jít, protože v průměru o normách ruského fotbalu, mzdy a nemožnost posílení. Plus dva klíčoví hráči – Samba Sow a Cyril Panchenko – letěli na ošetřovnu.

V takové situaci nejsou vyhlídky zanedbaného týmu mnohem větší než vyhlídky Pavla Pogrebnyaka pro resuscitaci kariéry. A zachránit se před opětovným létáním do FNL bude také muset být s intrikou – jak je Khokhlov lepší než Kobelev?