Rugbyová liga mohla poprvé přijít do Coventry’s Ricoh Arena

Coventry City je Ricoh aréna mohla poprvé zahrát rugbyovou ligu.

Stadión je mezi místy, která jsou zvažována pro série Four Nations Series, Press Association Sports understands. P> Aréna s kapacitou 32,609, která je také domovem Premiership rugby union klubu Wasps, byla považována za potenciální místo konání 2015 Magic Weekend předtím, než byla přijata do Newcastle, kde se také bude konat dvoudenní akce v roce 2016.

Výkonný ředitel fotbalové ligy Rigby Nigel Wood odmítl potvrdit jakékoliv pravděpodobné místo, ale řekl, že plán byl blízko k dokončení.Přechod na Ricoh Arena má smysl pro podnikání – ale za jakou cenu? |. | James Riach Přečtěte si více

Předpokládá se, že organizátoři uvažují o zahájení turnaje, ve kterém se Skotsko kvalifikovalo pro sestavení pořadí vedle Anglie, Austrálie a Nového Zélandu s dvojitým záhlavím v sobotu 29. října. >

Dále se budou konat 5. a 12. listopadu s finálemi v sobotu 19. listopadu.

Organizátoři vážně uvažují o tom, že se hra po severní hranici po švédském Evropském roce 2014 Vítězství v šampionátu, které jim přineslo místo na vrcholu stolu a také se zavázaly, že se vezmou do Londýna.

RFL má zájem o návrat na olympijský stadion poté, co v loňském listopadu obdržela 44,393 davu pro anglický testový zápas proti Novém Zélandu, ale potřebuje vyřešit problémy s dostupností.

Wood řekl, že oznámení o budoucnosti anglického trenéra Stevina McNamara bude pravděpodobně uděleno v únoru. Dvouletá smlouva McNamary skončila na konci zkušební série triumfu nad Kiwis v listopadu a Dlouhá časová prodleva naznačuje, že není zaručeno, že bude obnoven. Dřevěné se setkalo s McNamarou třikrát od konce série, včetně jednou během návštěvy Sydney, za doprovodu předsedy RFL, Brian Barwick, o mezinárodním obchodu tento měsíc. McNamara nedávno podepsal novou dvouletou smlouvu jako asistenta na plný úvazek v Sydney Roosters a má letět do Anglie příští měsíc pro Světovou klubovou sérii, ve které budou mít kohouti na St Helens Langtree Park dne 19. února.