SP systém funguje i přes velké národnostní obavy, hlásí tvrzení

Britský mechanismus počátečních cen má zůstat do značné míry nezměněn poté, co zpráva uzavřela, že i nadále funguje dobře, a to navzdory obavám, které se vyskytly při řadě příležitostí a zejména po posledním Grand Nationalu.Organizace zastupující účastníky reagovala na zprávu se zklamáním a kritikou. “Zatímco většina běžných hráčů používá SP, pokusíme se co nejvíce učinit,” řekl Lord Donoughue, předseda Regulační komise počáteční ceny, která dohlíží na mechanismus SP. “Snažíme se pokračovat v něčem bez života.” Nový SP systém začíná dnes Read more

Zpráva SPRC, zveřejněná ve čtvrtek, uvádí, že přibližně tři čtvrtiny ze všech závodních sázek přijatých Sázkové obchody jsou vypořádány na SP, což představuje přibližně polovinu všech obchodů se sázkovými obchody na závodech o celkovou hodnotu sázených sázek. “Tito hráči nemusí dosahovat co nejvyššího výnosu,” pokračuje zpráva. “Stejně tak lidé používají rohové obchody, které jsou kvůli jejich pohodlí dražší než supermarkety.” Systém SP je ve zprávě obhajován jako “osvědčený…snadno srozumitelný, správně podávaný a počet Stížnosti, které SPRC obdrží ohledně svých operací, jsou zanedbatelné.Sofistikovaní hráči, kteří dávají přednost jiné chuti, mají příležitost umístit své peníze jinde. “Zpráva vyjadřuje soustrast s některými navrhovanými změnami, včetně zvýšení velikosti vzorku bookmakerů, kteří přispívají k závěrečnému SP, ale tvrdí, že SPRC nemá Financování nebo vliv, aby tyto změny provedl sám o sobě.

Velkou obavu vyvolalo loňské národní, když kolektivní SP na 39 účastnících vydělalo více než 165%, největší teoretická ziskovost Ve prospěch sázkových kanceláří, že závod vyráběl po celá desetiletí.Zpráva SPRC se však domnívá, že obavy jsou nesprávné, jelikož národní je “jedinečné” a obtížnost každého běžce je v každém případě v normálních mezích.

“Over-round není ve skutečnosti Dokonalý průvodce, “řekl lord Donoughue. “Převážná většina peněz jde na první čtyři ve sázkách, není to tak, jako že peníze jsou rovnoměrně rozloženy na 100-1 výstřelů stejně jako 6-1 McCoyův kůň. Je to užitečná a široká příručka, ale není to ani vodítko pro zisky bookmakeru. “Ano, pokud přidáte za každý běžec všechen běžec v Grand National, dostanete se k znepokojujícímu Číslo, ale neměli byste tuto částku dělat, protože je to zavádějící.Letos budeme pozorně sledovat, ale Grand National je jiný a nemůžeme postavit celý systém tak, aby vyhovoval tomuto jedinému závodu. “Fórum jezdeckých betovníků napsalo SPRC během konzultace, Což naznačuje, že čepice mohou být umístěny na kruhy a nabízejí podrobnosti o tom, jak by taková čepice mohla fungovat, s automatickou metodou pro zvýšení pravděpodobnosti, která byla vrácena některým běžcům, pokud by celkový obrat byl příliš velký. Lord Donoughue řekl, že o tom diskutovalo SPRC, ale nebylo možné jej provést.

“Prostě nemáme moc a kde bychom získali pravomoc vydávat pokyny pro bookmakery na přijatelné úrovni jejich obřích? Je to, jako bychom se stali statutárním orgánem. Když máte takovou vládu, chtějí stále méně zákonné předpisy.Musíte být praktický. “V reakci na to Simon Rowlands, předseda HBF, řekl:” Lze si položit otázku, zda samotný konzultační proces byl platný, když orgán odpovědný za to prohlásil na začátku co Dobrá věc existujícího systému.To bylo nepravděpodobné, že povzbudí někoho, kdo předkládá žádost, aby očekával spravedlivé slyšení o alternativách, a závěry SPRC naznačují, že by takový skepticismus mohl být opravdu opodstatněný. “

Rowlands cítil, že SPRC odkazuje na překročení Běžec ve vztahu k Grand Nationalu byl “neupřímný”. “Jak bylo prokázáno…přeskoky na běžec jsou vysoce korelovány s velikostí pole: když získáte větší pole, měli byste očekávat menší kolo na běžec.

” Nicméně HBF podporuje podporu SPRC Aby návrh HBF rozšířil vzorek sázkových bookmakerů používaných pro určení SP a návrh HBF, aby bylo vynaloženo větší úsilí na zajištění anonymity těch, kteří tvoří vzorku.

“SPRC Přiznává, že…nemá potřebnou moc nebo zdroje, aby v některých oblastech provedl smysluplné změny.To by mělo být důvodem k obavám…HBF doufá, že tato zpráva bude brzdou britských závodů prosazovat důvěryhodnější a komplexnější správu sázecího prostředí než je tomu v současné době. “