Sportovní sázky 1xbet

Rozsah sportovních disciplín v 1xbet možná ničím zvláštním nevyniká, ale na druhé straně mu nemůžeme nic vytknout. Sporty dostupné na britské stránce jsou výraznou poklonou směrem k britskému hráči, kterého zajímají nejen fotbal a tenis, ale také koňské dostihy, kriket nebo australské sporty – tedy takové, které jsou hodně oblíbené na Ostrovech. U nás jsou skupiny fanoušků dostihů nebo třeba kriketu mnohem menší než ve Velké Británii, takže očekáváme, že se 1xbet zaměří více na fotbal, tenis, fotbal, košíkovou, lední hokej nebo závody na ploché dráze.

1xbet start bonus

1xbet nerozšiřuje uměle seznam sázek tím, že by zobrazoval ligy, ve kterých se nic neděje. Jakmile sezóna končí a začne přestávka před zahájením další sezóny, liga zmizí a objeví se teprve tehdy, když přijde pravá doba. Výjimkou zde není ani Liga mistrů nebo Evropská liga. Pokud tedy navštívíte 1xbet.com uprostřed června a neuvidíte na seznamu NHL nebo Liga mistrů, neznamená to, že na ně sázková kancelář 1x bet nepořádá sázky vůbec – znamená to jen, že v nich momentálně není nač sázet, ale stačí, že trochu počkáte a objeví se první sázky před zápasy, kterých bude čím dál tím víc.

Kurzy

V 1xbet jsou sázkové kurzy uspokojivé a srovnatelné s tím, co najdete u jiných bookmakerů. Také jsme ověřili, jak to vypadá se srovnáním s provozovateli sázek v Evropě a vypadá to velmi dobře – 1xbet nikdy neklesl pod kurzy evropských bookmakerů, obvykle byl o jeden dva body vyšší. 1xbet se rozhodl jít cestou nejlepších aktivních bookmakerů a nabízet hru bez daně.

1xbet live

Live sázení je v 1xbet určitě – tato služba je tak standardní, že bez ní neexistuje žádný online bookmaker.

Pro každý, i ten nejméně důležitý fotbalový zápas zde najdete desítky možností live sázení. Pokud jde o jiné sportovní disciplíny, také je z čeho vybírat. Tenis, golf, volejbal, stolní tenis, basketbal – jakmile se ve světě sportu děje něco zajímavého, 1xbet to sleduje a připravuje sázky.

Praktickou funkcí v sekci live sázení je interaktivní boční menu, které reaguje na důležité události v zápase také tehdy, když jej nesledujete. Nerozptylují a nejsou otravné – objevují se v něm informace o přestávce, získání bodu, dokončení části zápasu atd. Proto i když sledujete na 1xbet jiný zápas, můžete zároveň sledovat jiný, který pro vás může být důležitý. Read more: e-apuestasonline.info

Existuje v 1xbet cash out?

Ano, 1xbet je vybaven funkcí cash out, díky které můžete uzavřít sázku a vyplatit peníze před koncem zápasu nebo rozhodnutím události, na které jste si dříve vsadili. Stačí jedno kliknutí a hotovo!

Cash out je dostupný pro většinu sportovních událostí, nicméně vždy věnujte pozornost tomu, zda se na vašem kuponu objeví ikona cash out.

Partneři: 1xbet Slovensko – SK-stavky.com, 1xbet Korea – ko-bookmaker.com