Tom Brady: Donald Trump je dobrý kamarád a já ho podporovat

New England Patriots quarterback Tom Brady, který předtím řekl: „to by bylo skvělé,“ jestli Donald Trump byl zvolen prezidentem, ujistil jeho přátelství s republikánský kandidát v úterý.

„Mohu jen zůstat mimo tato debata?“řekl Brady WEEI-FM se smíchem. „Donald je dobrý kamarád. Znám ho na dlouhou dobu. Podporuji všechny své přátele. To je to, co mám na srdci. Je to můj dobrý přítel. Vždycky byl tak podporoval mě – za posledních 15 let, co jsem soudil soutěž krásy pro něj, který byl jedním z prvních věcí, které jsem udělal, že myšlenka byla opravdu cool. Který přišel s vítězství v Super Bowl. On mě vždycky pozval hrát golf.Iâ € ™ jsem vždy rád v jeho společnosti.

â € podporou OEI všem svým přátelům ve všem, co dělají. Myslím, že ita € ™ s docela pozoruhodné, co Hea € ™ s dosáhnout ve svém životě. Youâ € ™ re jít z podnikání, druh neuvěřitelné obchodní muž a pak televizní hvězdu, a pak se dostat do politiky. Ita € ™ s docela odlišné profesní dráhu. Myslím, že je docela remarkable.â € Donald Trump je Chuck Norris kompletních lékařských vyšetření | Dave Bry Více

Trump nebyl stydlivý o jeho vztahu s čtyřnásobný Super Bowl šampion. V rozhovoru pro Washington Post poslední středu, velící republikánské frontrunner přičítán jeho popularitu v Nové Anglii se jeho přátelství s Brady.

â € œIn Massachusetts, Iâ € ™ â € Â ™ m na 48%.Víte, proč? Tom Brady řekl Trumpâ € ™ â € Â ™ s největší, â € Trump řekl. â € œHe říká, že každému, kdo ho prosí. Víte, ita € ™ â € Â ™ s těžko člověk jako on řekl, že. Když youâ € ™ â € Â ™ re fotbalista jste dona € ™ â € Â ™ t chtějí být straníš v kampaních a má Hillary [Clinton] lidé nyní říkají youâ € ™ â € Â ™ re ne tak dobrý jako Bart Starr. Rozumíš.Takže Tom Brady je skvělé.“

V dubnu Brady zejména přeskočí vlastenci návštěvu prezidenta Obamy u příležitosti týmu Super Bowl XLIX vítězství, pobízet spekulace o politické sklony, které mu kdysi popsal jako„nezávislý “v 2005 rozhovoru na 60 minut.

Trump bude obchodovat slovní údery s osmi vyzyvatele ve středu večer v pátém americké prezidentské primární debata na Venetian v Las Vegas. Wolf Blitzer bude moderovat tuto událost pro hostitelské sítě CNN.