Triková značka Usaina Bolta se v A-League bude třást

Konec konců nikdy v životě nehrál profesionální fotbalový zápas, a to musí být zdůrazněno – jedná se o soud. V tuto chvíli stále není smluvním hráčem Mariners a existuje šance, že nikdy nebude. Existuje však velký potenciál, který pomůže dále začlenit klub do komunity a umožnit tak mladým fanouškům Mariners vidět jednoho z nejslavnějších a Bet Clic nejznámějších sportovců na světě, kteří si dali tričko Mariners. Tréninkové tričko, ale přesto tričko Mariners.

Ale teď jsou dveře pootevřené, aby se Bolt stal profesionálním fotbalistou. Ve skutečnosti je to víc než pootevřené. Označení zkušební doby jako „neurčité“ je prvním náznakem, který Mariners upustil, že Jamajčan dostane každou příležitost – a pak nějakou -, aby prokázal svou cenu.Usain Boltův test A-League potvrzený námořními loděmi Central Coast Další informace

Na jedné straně je to zcela pochopitelné. Marketing vzhůru Bolt je obrovský. V rozhovoru s Andym Maherem SEN mluvil generální ředitel společnosti Mariners Shaun Mielekamp o komerčním zájmu o dohodu. “Prodali jsme hodně členů a [a] jsme měli mnoho dotazů, jak koupit lístky na zápas,” řekl. “A samozřejmě žádají komerční sponzoři a partneři.”

To je důvod, proč byl Boltovi ve věku 31 let dostatek Unibet bonus času na to, aby se z něj stal profesionální fotbalista.Na tiskové konferenci po oznámení dohody byl Mielekamp požádán, aby ospravedlnil přesun ke kritikům, kteří by argumentovali, že to byl trik. “Víš, že jsme malý klub, víš, že musíme růst,” řekl. “Pokud je to jedna z příležitostí, aby se námořníci na centrálním pobřeží dlouhodobě významně rozrůstali, pak je to příležitost, kterou nás nikdo nemůže popřít.”

Trikovou značku bude těžké otřást. Boltův seznam úspěchů na fotbalovém hřišti je omezen na tréninková kouzla s Borussia Dortmund a Mamelodi Sundowns, vystoupení v charitativní hře Soccer Aid a 20 minutové portréty pro norskou stranu Strømsgodset. Toto portrétové přišlo v přátelském zápase proti norské straně do 19 let, ve které Bolt při mnoha příležitostech odpálil míč a zmeškal vynikající šanci vyrovnat se, když jeho tým prohrál 1-0.Facebook Twitter Pinterest Mariners CEO Shaun Mielekamp hovoří během středeční tiskové konference. Fotografie: laliga-apostas.net

Je zde také otázka kondice. Typ fitness potřebný k aerobní soutěži v průběhu 90-ti minutového fotbalového utkání je zcela odlišný od typu méně než 10 sekundového sprintu. Po Boltově tréninku s Dortmundem pak tehdejší manažer Peter Stöger poznamenal, že bývalý sprinter bude muset tvrdě pracovat, aby se jeho tělo připravilo na náročnost profesionálního fotbalu. “Postava, kterou potřebuje pro svůj další sport, se zcela liší od toho, co potřebuje pro fotbal,” řekl Stöger po březnovém soudním řízení.

S tolika základními obtížemi, aniž by dokonce diskutoval o svém potenciálu skutečného rozvoje. 31, pochybnosti přetrvávají.Začátkem tohoto týdne se Mielekamp nechtěl nebo nemohl projednat finanční parametry dohody. Tyto parametry, pokud je klub splňuje, mají potenciál být značné; Mielekamp potvrdil, že Bolt bude žít na centrálním pobřeží, bude muset letět do země a bude muset být přepraven do a ze školení. Pokud tyto náklady hradí klub, bylo by to v rozporu s Mielekampovým tvrzením, že klub chce „zajistit, aby se s ním zacházelo stejně jako s každým jiným ve stejném aspektu“.

Bez ohledu na to nebude zacházeno jako s kýmkoli jiným, protože není nikým jiným. Je to Usain Bolt: nejrychlejší muž na světě. V rozhovoru s AAP trenér Mariners Mike Mulvey řekl, že nesledoval záběry jamajského tréninku s jinými kluby a že mu bude umožněno „začít od nuly“.Ostatní hráči nemají šanci začít od nuly, ostatní hráči nedostávají neurčitou zkušební dobu, ostatní hráči nemají šanci stát se profesionály ve 31. roce.

„Jeho tréninkový program bude strukturován tak, aby viděl pokud dokáže dosáhnout úrovně hraní, která mu dává profesionální smlouvu, “řekl Mielekamp. “Může to trvat tři týdny, může to trvat tři měsíce, může to trvat šest měsíců, může to trvat déle, kdo ví?” Pouze čas ukáže. “

Za méně než dva týdny bude Bolt 32. Potenciální obchodní a marketingové přínosy jsou skutečné, a až přijde čas změřit úspěch Bolt Show v Austrálii, bude muset být pečlivě zvážen proti schopnosti muže, který má ještě kopnout míč v profesionální hře přispívat na hřišti. Možná to stále stojí za to.